Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy oldjam meg, hogy ne...

Hogy oldjam meg, hogy ne kelljen folyton szaladgálni 8 hónapos fiam után? 1 szobás lakásban lakunk, lehetetlen mindent elpakolni.

Figyelt kérdés

Mióta megtanult mászni, folyton szaladgálok utána. Mivel picike lakás, lehetetlen mindent elpakolni előle. Mindig a vezetékek, szárító stb. felé veszi az irányt. Van egy virágállvány is, igaz hétvégén megválunk tőle, sajnos hamarabb nem tudtuk odaadni. Vagy ezt piszkálja vagy a számítógép asztal alatt a vezetékeket. Ha 1 másodpercre elfordulok tuti hogy rögtön rosszalkodik. És a napokban felvette azt a szokást, hogyha 1 centit is arrébb mozdítom elkezd üvölteni. De úgy, hogy levegőt se vesz .

Ma is ez megy egész nap, vagy rosszalkodik vagy üvölt. Én meg nem győzök szaladgálni utána. Mostanra lefáradtam fizikailag is meg idegileg is. Este meg bűntudatom van, mert türelmetlen vagyok vele. Ha rászólok, hogy nem szabad, akkor meg kinevet. Mit csináljak másképp? Hol rontom el?


2009. júl. 31. 14:22
 1/6 A kérdező kommentje:
Elírtam, 9 hós a fiam.
2009. júl. 31. 14:23
 2/6 anonim ***** válasza:
35%

Szia!

Mi is egyszobás lakásban éltünk,ráadásul ikrekkel,és ugyanez volt nálunk is,hogy nem tudtam elpakolni semmit előlük,mindent leszedtek,mindenhez hozzányúltak,kiszedtek stb.mivel már 9 hónapos a babád,már stabilan tud ülni,szerintem vegyetek neki bébikompot,az enyéim imádták :) nahgyon élvezik a gurulászást,lépegetést,ráadásul leköti őket a rajta lévő játékpult.

2009. júl. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Ne haragudj, de más gyerek is felnőtt, nekem 7 éves a lányom, érdekes én tudtam vele foglalkozni? Elhiszem, hogy fáradt vagy, de tudhattad, hogy a gyereknevelés ezzel jár...
2009. júl. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2009. júl. 31. 14:31
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia.én is most vagyok ilyen helyzetbe,igaz még csak 7 hósak leszünk,de mászunk,pakolunk,ma a cipősszekrény volt a felfedezés.A szám gépnél összegyűjtüttük a kábeleket az asztal mögé,azt a falnak húztuk és kábelköteget felszögeltük mögé,igy nem látja.A konektorokba vagdugót tettem, a szekrények ajtaját bezárom.az ágy alá olyan dobozokat tettem amiket kivehet,és benne sincs semi ami neki ártana.A szekrényem alsó fiokjába olyan ruhákat pakoltam amiket kipakolhat.amikor nem érek rá odafigyelni rá,akkor a kisszobájába teszem,te teheted egy nagyobb járókába,vagy lehet más kapni elkerítőt is,igy a szobából egy részt elkerítesz neki be is van zárva meg nincs is.ilyenkor tudsz dolgozni.amugy meg olyan hamar elmúlik az a korszak is.és hiányozni fog hogy nem voltál vele ilyenkor.vannak dolgok amiket nem szabad,ahoz ragazkodj.ha erőteljesebben rászolsz indig megfogja tulni,ha picit megpaskolod az se lesz kárára.a sógoromék igy tanitották meg babájuknak a kábelek ne piszkálását,és ma már észre se veszi,én nemtudom,hogy megtudom e majd tenni.
2009. júl. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Sokat segítettetek.
2009. júl. 31. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!