Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy adagoljam be itthon,...

Hogy adagoljam be itthon, hogy ne kapjanak agyvérzést?

Figyelt kérdés

1 hónapja vettem egy tengerimalacot, de mivel társas állat vettem mellé még egyet, szemmel láthatóan jobban érzik magukat.

Viszont kinéztem a kereskedésben még egy cocát őt is szeretném hazahozni,eltartani eltudom őket, helyük is van bőven, állatorvosra is telik ha valami gond lenne.

(már az elsőnél is húzták a szájukat mert nem szeretik a rágcsálókat)



2014. jan. 20. 13:01
 1/9 *Glissade* ***** válasza:
85%
Igérd meg nekik, hogy nem veszel egy 4.-et.
2014. jan. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
vennék én egy egész farmot is :D
2014. jan. 20. 13:42
 3/9 *Glissade* ***** válasza:
10%
Aki lepontozott attól várnám a javaslatokat;)
2014. jan. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Mond nekik hogy terhes vagy, ha meg fiú vagy akkor teherbe ejtetted a barátnődet, meglepődnek, mond meg, hogy kamu, megnyugszanak, erre mond el, hogy hoztál egy tengerimalacot. Kevésbé lesznek pipák :)

De hogy komolyan is válaszoljak, én biztos csak hazahoznám, és beraknám, ennyi. Ha már ott van, nem nagyon tudnak vele mit kezdeni.

2014. jan. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Csak győződj meg róla, hogy egyneműek a malacok és legyen elég nagy a ketrec három malacnak.

A kis terület miatt (főleg fiúk között) hamar vita alakulhat ki.

2014. jan. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
lányok és tuti lányt vennék, nem tudnak átvágni mert megtudom állapítani a nemüket olyan ketrecem van ami 4 tengerimalacnak való
2014. jan. 23. 20:33
 7/9 A kérdező kommentje:
szóval helyhiány sem lenne..
2014. jan. 23. 20:37
 8/9 anonim ***** válasza:

Olyan ketrec nincs, ami 4 lánynak biztosan jó lenne, mert 3-nál többet nem könnyű társítani.

Mert igaz, hogy egy nagy kifutóban akárhány nőstény el tud lenni, de ha összezárod őket, akkor ha 2 domináns egyed van. akkor harc lesz a vége. Már 3 malacnál is elég nagy az esély 2 dominánsra. 4 malacnál meg főleg az lenne.


Mennyi idősek a mostaniak és milyen a természetük?

2014. jan. 24. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
fél évesek kíváncsiak, már nem félnek semmi zajtól amitől első napokban megijedtek ha kiengedem őket halál nyugalmasan sétálgatnak a szobában, nem szoktak verekedni pedig nem testvérek
2014. jan. 24. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!