Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Állatkereskedésből, vagy...

Állatkereskedésből, vagy tenyésztőtől érdemesebb hörcsögöt venni? Miért?

Figyelt kérdés
2014. jan. 21. 10:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Tenyésztőtől.

A Tenyésztő azért foglalkozik vele és nem egy "vad" hörcsögöt veszel..Na meg ki tudja, hány éveset kapnál ott.. Én eddig 4x vettem hörcsögöt 3x vettem állatkereskedésben.. Na ott ki is derült, hogy pont idős hörcsögöt vettem.. Aztán elmentem egy tenyésztőhöz... napra pontosan megmondta mikor születtek. Így babát vettem magamhoz és nem időset. A kisbabákat hamar kikapkodják az állatkereskedésből. Na meg ott is lehet szaporulat ha nem gondosan figyelik meg.

2014. jan. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Így van az első mindent leírt! :)

Annyit hozzátennék még, hogy a tenyésztő (tehát nem a szaporító) ismeri a felmenőket is, és a hörcsög jellemét, valamint TELJES körűen fel tud világosítani az állatkáról nem, mint a kereskedésben valamit összekapirgált ELADÓ. (Mert ő ELadni akar...)

2014. jan. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!