Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A bak törpe nyulaknak megválto...

A bak törpe nyulaknak megváltozik a viselkedés ivartalanitas után?

Figyelt kérdés
Hallottam egy két helyen hogy félős lesz és mindig elbújik igaz?

2014. jan. 23. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Mégis mitől lenne félős utána? Már nehéz elviselni az itt feltett kérdéseket.
2014. jan. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Utált két hónapig, most már bújós, szeretgetős cukinyuszi lett. Ketrecen kívül nincs pisi, bogyó. Csak ajánlani tudom.
2014. jan. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én ezt csak úgy hallottam, hogy az alapból bújós, kedves, nyugis bakot ivartalaníttatod akkor ő lesz félős meg ilyenek, mert ugye ezt akkor szokták hogy a nyuszi lenyugodjon, de az alapból nyugis nyuszit is lejjebbi szintre viszed és akkor lehet félős, de sztem ez csak valami új találgatás mert eddig sosem olvastam sehol ..
2014. jan. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Baromság, nem lesz félős, pár hét alatt teljesen felépül. Akkor lesz félős ha nem tud bánni velük valaki de nem az ivartalanítás miatt.
2014. jan. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor jó csak vmi debil ismerősöm mondta hogy volt nyuszika aki nagyon félt ....de köszi
2014. jan. 24. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!