Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek törpe snaci mellé...

Szerintetek törpe snaci mellé megfelel egy boston terrier?

Figyelt kérdés

Lassan 3 éves a fiú snacink, nemsoká ivartalanítva lesz. A későbbiekben szeretnénk egy másik kutyát is mellé. Lányt és ivartalanítva. Boston terrierre vagy esetleg egy francia bulldogra gondoltunk.

Tudom, hogy a boston terrier is kis határozott kutya, energikus, jó kedélyű. Épp ezért gondoltuk, hiszen a mi kutyusunk is ilyen.

De ezzel a fajtával, mármint boston terrierrel még alig találkoztunk. Szóval érdekelnének személyes tapasztalatok ezen fajtával kapcsolatosan!



2013. jan. 7. 19:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Én sem találkoztam még bostonnal, de franciám van. Azt mondják hasonlít a 2 fajta jelleme egymásra, csak a boston terrier nem annyira makacs és önfejű mint a bulldog. Amúgy szerintem mindkettőt választhatod a másik kutyád mellé, mert mind a 2ő barátságos, talán a boston terriert könnyebb tanítani, a francia nagyon makacs, de mellette meg nagyon vicces, és mindig megtudja nevettetni a családot , és nagyon szorakoztató egy kutyus. De szerintem a boston terrier is az. Én ha majd egyszer elköltözünk egy nagyobb lakásba ahol van kert is akkor én is boston terriert szeretnék a francia bulldogom mellé :)
2013. jan. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Utána olvastam mind a két fajtának (boston meg fr. bulldog) csak azt nem tudom, hogy alapvetően aktív viselkedésű kutya mellé egy szintén aktívat (bostont) vagy inkább egy picikével nyugisabbat kéne választani (francia bulldog). Tetszik mind a két fajta és szeretem is őket.

Nyilván függ attól is, hogy én hogy bírnám majd energiával.

2013. jan. 10. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!