Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van egy 6 éves nyulam. Kb.5...

Van egy 6 éves nyulam. Kb.5 napja fülgyulladása van, kapott antibiotikumot is, de még mindig fél oldalazva lépeget. Mikor múlik el neki?

Figyelt kérdés
a gyógyszert 3 napig kellett adni, már 2 napja elfogyott, de még nem látok javulást. Vigyük vissza az orvoshoz? vagy mit tehetek?
2009. dec. 4. 12:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Sztem vigyétek vissza állatorvoshoz. Ő biztos okosabbat tud majd mondani. Végül is ő ért hozzá, meg hát az sem utolsó dolog, h látja is. LOL 6 éves nyúl :)
2009. dec. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy legutóbb azt mondta az állatorvos, hogy " nem is lehet pontosan meghatározni mi a baja, csak találgatunk". Úgy is alszik, hogy oldalra van dőlve. Nagyon a szívemhez nőtt, de már azon is gondolkodtam, hogy ha nem javul akkor elaltatom hogy ne szenvedjen.
2009. dec. 4. 12:35
 3/11 anonim ***** válasza:
Akkor nemtom :S Lehet, h már túl öreg nem? :( Viszont elaltatni... hát nemtom, lehet az is, h rendbe fog jönni. Van állatorvos ismerősöm, de az msn címe nincs ezen a gépen (melózok^^), de majd megkérdezem tőle du-án, hátha tud vmi okosat mondani, bár kétlem :S
2009. dec. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget!!!!!!:)
2009. dec. 4. 12:47
 5/11 anonim ***** válasza:
nm :) Remélem tud vmi hasznosat mondani, és még megéli a húsvétot az a nyúl! :))
2009. dec. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ne altattasd el szegenyket,inkabb vard meg ,hogy mi lesz nekem se hasznalt az antibiotikum a szamban levo fekelyes reszre pedig egy hetig szedtem...talan kamilla teaba aztatott vattaval kenegesd be neki neha,ha engedi.Mindenkeppen vidd vissza orvoshoz a nyuszidat.majd ird meg mi volt.Jobbulast a nyuszinak 21/L
2009. dec. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nyah vok
2009. dec. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Azt mondja ez természetes a nyúlnal, h feloldalazva megy mert be van gyulladva a füle és ezért. Vmi antidermakotikról is beszél :D Hasonló mint az antibiotikum. De azt mondja ha már beszedte mindet, mmint a gyógyszereket akkor már javulnia kéne. És azt is mondta, h már jó öreg nyuszi :D Ennél többet nem tudott mondani :S Sztem várj még vele aztán majd lesz vele vmi :S
2009. dec. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Ma este visszavittem. Kapott étvágy gerjesztőt, mert ha nem eszik, azt mondták el kell altatni. Gyógyszert nem adott neki az orvos, azt mondta majd magától elmúlik. Ha elmúlik. Ez eltarthat 2 hétig is. Csak biztos fáj neki, és úgy sajnálom. A répát már reszelve adom neki, és úgy is alig bírja enni. De hátha meggyógyul tényleg 2 hét múlva, én reménykedem.
2009. dec. 4. 20:20
 10/11 anonim ***** válasza:
nah h van a nyúl?
2009. dec. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!