Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megvan fázva a kutyám, nagyon...

Megvan fázva a kutyám, nagyon beteg. Mit adjak neki hogy jobban legyen? Tegnap voltunk állatorvosnál és két szurit kapott egy lázcsillapítót és antibiotikumot, de csak fekszik, nem eszik mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. szept. 26. 09:21
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
4%

Nekem vírusos torokgyulladásom van normaflore!

Csak vicceltem! Nem tom bocs

2011. szept. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 Bozsikrisz ***** válasza:
Van most láza? Milyen kaját próbáltál neki adni? Egy kis főtt hús, meg főtt rizs lenne a legjobb.
2011. szept. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Nem vicces, látom nem valami fontos neked a kutyád egészsége (már ha van egyáltalán) nálunk a kutya családtag és ugyanúgy aggódom érte mint bárki másért.
2011. szept. 26. 09:24
 4/28 anonim ***** válasza:
vizet igyon + próbálj neki májkrémet vagy alutasakos eledelt adni, azt nem nagyon kell rágni
2011. szept. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Szerintem nem lázas, nem meleg, amiket szeret azt adtam neki, tej, virsli, kamilla teával is próbálkoztam, de mind csak szaglássza, erőtlen a hangját nem hallani...tegnap hányt is az injekció után.
2011. szept. 26. 09:25
 6/28 Andizsuzsi ***** válasza:
Amikor az én kutyám beteg volt, azt mondta az állatorvos, hogy az evést egyáltalán ne erőltessük, de az ivásra nagyon figyeljünk oda. Én kamilla teát főztem neki (ne nevessetek ki), és azt fecskendővel nyomtam a szájába. Egy idő után rájött, hogy az használ neki, és kistálból is elfogadta. Szerintem lázcsillapítót minden képpen adjál neki.
2011. szept. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

Arra figelj,hogy igyon, az a legfontosabb.

A kutyák általában amíg lázasak addig nem esznek. Mérd a lázát,hogy ne menjen fel nagyon.

És próbálkozz a csemegéjével, májjal,kis husival,hátha azt megeszi.

De ha iszik,akkor nem gond, ha 1-2 napig nem eszik.

2011. szept. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Bocs, elkerülte egymást a válaszunk. ha nem lázas, természetesen nem kell lázcsillapító. Hagyd pihenni, és folyadék, folyadék. Gondoljunk csak arra, hogy mi milyen állapotban vagyunk pl. egy influenzánál.
2011. szept. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Én is főztem neki kamilla teát, és a tej helyett inkább azt iszik, végül is inni iszik de enni nem igazán akart, én nem érzem hogy lázas lenne, tegnap viszont éreztem mert nagyon meleg volt a kis teste, de olyan erőtlen szegénykém..
2011. szept. 26. 09:29
 10/28 Andizsuzsi ***** válasza:
Szerintem mindent jól csináltál. Ha iszik eleget és pihen, rendbe fog jönni.
2011. szept. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!