Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van egy törpehörcsögöm és nem...

Van egy törpehörcsögöm és nem akarom hogy az influenza szezonba megbetegedjen. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Ha az itatójába cseppentek pár csepp bérescseppet és adok neki 1000mg cvitamint amit el kell rágcsálni, vagy akár még multivitamint is akkor biztosíthatom az egészségét?


Most először van hörcsögöm és aggódom érte.


2014. jan. 25. 15:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi lenne a jó, de a macskára ne bízd, mert megeszi influenza előtt.
2014. jan. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem fog elkapni semmit. xD Ne legyél ilyen aggodalmas! Nekem 7 év alatt egy se betegedett meg soha. Ne adj neki ennyi vackot, teljesen felesleges szerintem.
2014. jan. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nehogy adj neki vitamint... 1000 mg felnőtt embereknek van, nem egy 10 dekás hörcsögnek... Adj neki friss zöldséget és gyümölcsöt ( a "k" betűs zöldségeket kerüld, mert felfújja őket), hidd el, az bőven fedezi a vitaminszükségletüket. Egyébként szerintem a hörcsög el sem tudja kapni a mi betegségeinket, legalábbis mindet biztosan nem. Ne aggódj ennyire. De ki semmiképp ne nyírd szegényt...
2014. jan. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!