Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kint tartom a törpenyuszim,...

Kint tartom a törpenyuszim, nem fog megfagyni ha bejön a nagy hideg?

Figyelt kérdés

Nem csak úgy kint van a szabadban, hanem egy kerti házikóban a ketrecében. Nincs szigetelve a ház szóval ugyanolyan hideg van ott is csak annyi, hogy védett helyen van. Nem éri szél, csapadék stb...

Mindig is kint volt, jó nagy bundája van de félek azért mi lesz a mínuszokban. Eddig nem volt gond vele de nagyon hideg sem volt még. Május óta van velünk egyébként, 6 hetesen kaptuk.



2014. jan. 25. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Tegyél neki sok szalmát (nem szénát) a ketrecbe, hogy belebújhasson, ha fázik.
2014. jan. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az van neki sok, jó vastagon tesszük alá. Van a ketrecen belül is egy kis házikója, azt is jól megtömtük neki. Köszönöm! Remélem nem lesz baja. Ja, és naponta 2x meleg vízzel töltöm fel az itatóját.
2014. jan. 26. 19:23
 3/5 anonim ***** válasza:

A -17 fok nem jó egy nem felhízlalt törpenyúlnak.

Hatalmas esélye van a halálos megfázásra.

2014. jan. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az mit jelent, hogy "felhízlalt"? Elég nagyocska biztos van vagy 2kg.
2014. jan. 28. 13:44
 5/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy max. a lakásba tudom behozni. De itt meg van 23 fok. Most a nagy bundájával behozom a lakásba az meg azért nem lesz jó neki. Még soha nem volt bent, kinti nyuszi. Szerintem felkészült a télre. :O Naponta 2x kimegyünk hozzá, meleg vízzel feltöltjük az itatóját, kap tápot meg répát reggel meg szénát és este még egy kis répát meleg vizet. Arra gondoltam, hogy esetleg teszek be neki egy 1,5literes palackba forró vizet és azt a ketrecébe, hogy addig is picit tudjon melegedni.
2014. jan. 28. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!