Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10-11 hós babára kell újra...

10-11 hós babára kell újra sapit adni hajmosás után, ha bejön a hideg?

Figyelt kérdés
Novemberi a lányom, kb 2-3 hós koráig adtam rá sapit hajmosás után tavaly télen, nehogy megfázzon a feje. Idén télen is adjak rá, vagy már elég nagy lesz, és nem fázik meg ennyitől?
2010. szept. 11. 09:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem adtam rájuk sapkát! Megtöröltem a fejüket,és az elég volt.
2010. szept. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ja, az lemaradt, hogy hatalmas haja van születése óta, azért adtam rá tavaly is sapit.
2010. szept. 11. 09:32
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
Az én fiam októberi, de soha nem adtam rá sapkát fürdés után. Egy zárt szobában hogy fázna meg? Gondolom nem fürdetéskor szellőztetsz.
2010. szept. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Hajszárítód is van gondolom. Szárítsd meg a haját. Otthon nálatok annyira hideg van, hogy te is sapkában jársz?
2010. szept. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nekem akkor, novemberben azt mondta mindkét nagytudású nagymama, hogy ha nem teszek sapit a fejére, akkor meegfázik. Akkor szerintem idén télen már nem adok rá.
2010. szept. 11. 09:36
 6/9 anonim ***** válasza:
Én törölközőt tettem a fejére.
2010. szept. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nyugodtan szarithatod a hajat, sokkal jobb, mint a sapi. Ha nagy a haja, akkor azalatt sem szaradna meg, nagy esellyel vizes fejjel aludna fel ejszaka, nem lenne jobb.

Mi mindig a furdoszobaban megszaritjuk a sracok hajat torolkozes utan, kb ket perces muvelet es szeretik is.

2010. szept. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"mindkét nagytudású nagymama" bocsánat, de picit cinikusan hangzott... azért ők is csak felneveltek TÉged és a párodat rendesen.


No de a kérdésedre válaszolva: a fiam márciusi, én is kb. 2 hónapos koráig adtam sapit a fejére fürdés után. Védőnő is és a kórházban a csecsemősök is mondták, hogy kell, de CSAK annyi ideig, amíg meg nem szárad a haja, max. 10 percig. Azóta nem adok, most 6 hónapos, de 25 fokban fürdik, nem kell rá már sapi.

2010. szept. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A nagyobbik márciusi, a kisebbik decemberi.


SOHA nem adtam sapit a fejükre. Megszárítottam a hajukat hajmosás után, azt csókolom. Én kint se adok rájuk folyton sapit, csak ha nagyon fúj a szél, vagy mínuszok röpködnek.

Bent meg pláne nem.

2010. szept. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!