Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Kolonial bútor? Bejön még...

Kolonial bútor? Bejön még valakinek, vagy csak én vagyok ilyen maradi? Nekem nem tetszenek ezek a mai modern bútorok (ikea és stb. ) a Retro-tól meg egyenessen ráz a hideg. Légyszi kort is írjatok.31/N

Figyelt kérdés
2009. aug. 6. 20:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%

A koloniáltól kiver a hideg.

Többszáz éves antik bútoraim vannak teljesen modern, olaszos bútorokkal keverve. Nekem tetszik. A koloniál valami nehézkes utánzatnak tűnik nekem.

43/N

2009. aug. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%

Nekem sem tetszenek. Viszont a holland bútorok annál inkább. Mint például ez:

[link]


23/l

2009. aug. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%

Én most a régi rusztikus bútorokért rajongok (lásd kredenc, stelázsi, etc)

Meg a viktoriánusokért :)

A koloniált sosem szerettem, a tipikus lakótelepi egyenszekrénysor jut róla eszembe.

A mai hipermodern, gyenge minőségű bútorok viszont nekem sem jönnek be.

37/n

2009. aug. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Na igen,valóban egy panel lakásban elég hülyén néz ki. De nálunk 300nm-es a ház, ott már van tér,hogy érvényesüljön a bútor.
2009. aug. 8. 09:05
 5/11 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, hol van. Ronda.
2011. dec. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Jó az. Megnézném az egyes "barokk" bútorait. Annyi az antik bútorhamisítás, hogy csak na.
2016. dec. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nyilván más egy 45 előtti koloniál, és más egy újabb darab. Mindenesetre nem divat. Viszont ötezres könyvtárhoz nem veszek 150 éves könyvespolcot, mert nincs 6 egyforma sehol, és szét is esnének a terheléstől. A Lingel meg a koloniál viszont funkcionális. Modern bútorom meg nincs (max. pár könyvszekrény, de azokon nem látszik), mert utálom.
2016. dec. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
150 éves könyvespolcot=150 éves könyvszekrényt.
2016. dec. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
19/F vagyok, s egyszerűen imádom, hogy itthon koloniál szekrénysor van a nappaliban. Hogy is mondjam, olyan barátságos.
2017. nov. 15. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9: Király vagy.
2019. máj. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!