Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Véres a hörcsögöm feneke ( a...

Véres a hörcsögöm feneke ( a végbele környékén) mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Szegény ma ment el közölünk:(... de nagyon bánt az hogy ilyen tehetetlen voltam vele szembe és még csak segíteni se tudtam rajta mert nemtudtam mi a baja. De még hátha valaki felismeri a betegséget: azzal kezdődött, hogy étvágytalan, kedvtelen lett, majd egynappal rá a végbele környékén elkezdett vérezni, szabályosan vérzett nem csak piros volt. Késöbb ez elmúlt, de mindennap visszajött egyre erősebben, míg a harmadik napra szegény elveztette a harcot ezzel a betegséggel.Állatorvoshoz elvittük de semmit se tudott neki csinálni.1,5 éves volt, dzsungáriai, lány. Ha valaki tudja mi lehetett a baja kérem írja meg.

2014. jan. 28. 16:20
1 2
 11/12 Saabrina válasza:
Nekem is verzik a feneke, kamillas vizzel mindennap megtorlom, tisztara neki, nekem mar 1o napja verzik a dzsungi lánykám popja. 2 eves elmult, az agggaszt hogy siman tud bogyozni meg, es eszik is, cuki elenk es jo kedvu. Valtozott azert egy ideje , mert nyilvan oregszik a dragam, imad kezben lenni, masszirozom, jatszunk vele, magatol akar mar kijonni a kezembe. Viszont ez aggaszto ez a verzes, voltunk dokinal , kapott 2 db injekciot, es egy gyogyszert amit vizben feloldottam neki es adagolom tejfolbe, paradicsomlebe joghurtba neki. siman nem issza meg. kamillas vizet issza az izlik neki kis mennyisegben. mar nehezen de meg megkuzd a szotyival is. Az a kedvence. Soha semmi baja nem volt. de ez a vér neha nagyon erosen jon. neha meg csak epphogy.
2015. febr. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Muzliskrumpli válasza:
Ugyan ez a baja az én hörcsögömnek is, ma kezdett el vérezni de már nem tudjuk hova vinni. Aki tud segíteni kérem írjon!!!
2016. júl. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!