Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalacom beteg! De...

Ivett2002 kérdése:

A tengerimalacom beteg! De nem tudjuk hogy mi a baja? HEELP

Figyelt kérdés
A malackám fiú,és nem akar enni sem inni már 3 napja,a talpa hólyagos vagy nem tudom milyen,abban gyanakszunk a cica belekapott a szemébe,vagy azt hogy lány malac hiánya van! Kérlek segítsetek :'((

2014. jan. 28. 20:41
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Jaj egyem a szívedet, sajnos fogalmam sincs a válaszról de nagyon édes ahogy írsz meg aggódsz. A malackának jobbulást kívánok, már csak azért is hogy el ne szomorítsa az aranyos gazdáját:)
2014. jan. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

ÁLLATORVOOOS


nem vagyunk távgyógyítók

2014. jan. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hozzáértő állatorvoshoz el kellene vinni. Egy ilyen kis állat nem húzza sokáig, ha nem eszik, és nem is iszik.


Egyébként nem értem, a szeme is sérült lenne ezek szerint? Mert akkor el is fertőződhetett, de gyógyszer nélkül ebbe is belepusztul.

2014. jan. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen első, nagyon aggódhat, ha eddig konkrétan leszarta az állata igényeit.
2014. jan. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
S.O.S gyorsan elvinni az állatorvoshoz. Azon is csodálkozok, hogy kibírt 3 napot kevés élelemmel, vízzel és elfertőződött sebbel.
2014. jan. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha a malac 3 napig nem eszik, akkor leállnak a májfunkciói.

De egyáltalán nem értem, hogy hogy jön ehhez a hólyagos talp, meg a szemsérülés...

Vidd el állatorvoshoz, de szerintem te már így is kinyírtad azt a szegény malacot...

2014. jan. 30. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vidd el állat orvoshoz....
2014. jan. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi lett vele? :o
2014. febr. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!