Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb tengerimalac ketrec?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

Bérházba kéne,mert szeretnék 2 nöstény vízidisznót és nem tudom melyiket válasszam.Miskolcon honnét érdemes vásárolni,Melyik állatboltban,vagy tenyésztőnél?Hogyan válasszak?


2014. febr. 3. 19:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Én a 2.-at venném!
2014. febr. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
1. :) sokkal jobb mnt a többi.!
2014. febr. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az első a legjobb, ahhoz ha veszel, vagy csinálsz egy polcot, akkor két malacnak tökéletes (de anélkül is).


A 2. inkább egy nyuszinak való.


A 3. szintén jó a malacoknak. Igaz az ívelt részt nem tudják kihasználni, az legfeljebb esztétikai dolog, az viszont nagy előnye ennek a ketrecnek, hogy az egész teteje egyben levehető, így könnyű takarítani és könnyen ki lehet venni a kajás edényt, egyebeket. Jó a tolóajtaja is.


A 4.-hez meg nem kapsz semmit, kicsi a szénatartója, az etető csak a ház tetejéről érhető el, ez a kisebb malacoknak gondot okozhat, az itató túl magasan van és nem állítható. Nagy a ház, elfoglalja a futkosóterület nagy részét, de két malac meg nem fog békésen együtt aludni benne.

2014. febr. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem első legjobb. Am a tengerimalac és a vízidisznó két külön állatfaj.
2014. febr. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én a másodikat választanám,a mérete miatt azért mégis ketten lesznek ,de a másik háromba is biztos jól éreznék magukat .Választáskor vidám,barátkozós malackát válassz.:)
2014. febr. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A második semmire sem jó, csak 33 cm magas. Abba egy plusz sarokpolcot vagy függőágyat sem lehet beszerelni, a magassága miatt se, meg nincs is mihez rögzíteni. Külső szénarácsot sem tudsz hova rakni, így az alapterületből veszi el a helyet. Csak ez a fajta itató jó hozzá, ezt meg minden malac szereti (persze van amelyik igen).
2014. febr. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Tudom,hogy a tengerimalac és a vizidisznó nem egy és ugyanaz,csak szeretem őket úgy hívni...Még egy kérdés a szobámba a konvektor mellé,a fürdőszobába az ajtó és mosógép közé,vagy a folyosóra vagy pedig az előtérbe(ahol a bejárati ajtó van és mellette a konyha mögötte anyám szobája-nappali(?))
2014. febr. 4. 20:10
 8/10 anonim ***** válasza:

Rendkívül érzékeny állatok. Konvektor mellé ne tedd, ott nagyon nagy a hőmérséklet-változás, és ráadásul sokszor 26 fok fölé megy a hőmérséklet, amiben a malacok hőgutát kaphatnak. A fürdőszoba sem jó, ott meg a páratartalom változik állandóan. A bejárati ajtóban huzatot kapnak, megfáznak.

Az a folyosó tűnik a legjobbnak, feltéve, ha lakáson belüli folyosóról van szó.

2014. febr. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én az 1-est vagy 3-ast venném :)
2014. febr. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg rátehetném az íróasztalra,ilyen sarok íróasztalom van es a hajlatban írhatnak bár az elêg pici hely....
2014. febr. 7. 06:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!