Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan válasszam ki a tengerim...

Hogyan válasszam ki a tengerimalacot?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy a fiú malacok aranyosabbak,de verekszenek a lányok nem verekszenek annyira,de nem annyira barátságosak...mindenfélekép 2-őt szeretnék,nem szeretnek szaporítani.hogyan válasszam ki melyik malac a jó?
2014. febr. 5. 11:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Hát akkor egy ivartalanított hím és egy nőstény esetleg? :) Én elsőre beleszerettem a malacaimba. Elmentem, és mikor megláttam őket, nekem tudtam, hogy ők kellenek :)
2014. febr. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2 fiú vagy 2 lány. Semmiképp ne legyenek azonos korúak! Legalább 6 hónap legyen a 2 fiú között,de a legjobb,ha egy felnőtt him és egy kölyök him. Igy nem fognak verekedni. 2 lánynál már nem kell ekkora korkülönbség, elég néhány hónap.
2014. febr. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A malacok egyéni vérmérsékletétől függ, hogy kijönnek-e egymással, szerintem próbálkozz lányokkal, egy alomból levő tesókkal. Nálam pl. a vezérnőstény 4 éves és bármilyen korú malacot betehetek mellé, azonnal elfogadja. De van egy kicsit fiatalabb is, ő meg inkább mindenkit megtép.
2014. febr. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!