Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hörcsögöknél a daganatnak...

Hörcsögöknél a daganatnak milyen stádiumai vannak? Hasonlítanak az emberihez?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy egy daganatos höri meddig él? Van egy nagyjából 1 éves, talán öregebb pár hónappal hörim, aki daganatos már vagy 3-4 hónapja. A doki nem mondta, hogy komoly lenne, csak írt fel gyógyszert, ami nyújtja, lassítja a betegséget. Mára már nagyon vékony, de mindig zabál, fut, és nagyon élénk. A hasán, a két mellső lába között van az orvos szerint kötőszöveti daganat.

A lefolyása hasonló az emberi daganatéhoz? Mert akkor nem valószínű, hogy sok van neki hátra, akármilyen vidám, hisz nagyon sovány.

Akinek volt ilyen betegséggel dolga állatoknál, az légyszi írjon!


2009. dec. 7. 10:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Valóban nem sok van hátra neki. Nálam is ez volt a baj, kb. 4 hónapja pusztult el, kicsivel több volt, mint egy éves.

Igaz, én nem vittem el állatorvoshoz. Egyrészt nem is nagyon csinált volna vele semmit. :S

2009. dec. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én szoktam járni vele kontrollra, mert szerintem nem árt, és így hátha tovább él. Szenvedni nem látom, hogy szenvedne, bár a hasát eléggé felemeli, ha fut.
2009. dec. 7. 11:08
 3/3 anonim ***** válasza:
amikor az enyém daganatos olt a halála előtti napon nem tudott menni és Melege volt :S
2009. dec. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!