Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Párban szeretnék hörcsögöt....

Párban szeretnék hörcsögöt. Fenn áll a veszélye, ha egy tulajdonostól veszem a höriket a vérfertőzésnek? Van ilyen a hörcsögöknél?

Figyelt kérdés
2009. dec. 10. 11:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van, minden élőlénynél van, ha testvéreket pároztatsz!És az is lehet, hogy testvérek, vagy közeli rokonok, gondolom a szaporítót nem a genetika érdekli, hanem a pénz, szóval neki mindegy, csak jó sok kis hörcsög szülessen!
2009. dec. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor ha párban szeretnék hörcsögöt, akkor ne egy helyről vegyem meg igaz?
2009. dec. 10. 12:15
 3/9 anonim ***** válasza:
Vegyél két lányt! Ha testvérek, nem fognak verekedni, legalábbis így a legkisebb az esélye, és nem is kell havonta-kéthavonta gazdát keresni a babáknak. A másik előnye pedig hogy nem döglik bele a nőstényed a folyamatos szülésbe...
2009. dec. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Párt szeretnék. Mert szeretnék kis höriket.
2009. dec. 10. 12:33
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen, vagy vegyél két lányt, vagy más-más helyekről vegyél 2 hörcsögöt, de most mondom, hogy nagyon-nagyon nehéz nekik gazdát találni, szóval inkább ne szaporíts! Nekem is volt hörcsögöm, és én is csak 1-et tudtam elpasszolni a szaporulatból, és csak 1 alom született éppen ezért.Egyszerre 6 höri nem olyan jó dolog, hidd el., ha a nyakadon marad..

Inkább 2 lány!

első

2009. dec. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az eladás legyen az én problémám. Volt nekem egyszerre 8 hörim is és nem jelentett gondot. most sem fog. Köszönöm a válaszokat. Különböző helyről fogom beszerezni őket!
2009. dec. 10. 12:50
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is azt mondom, hogy legyen két lány!!

Mi is így voltunk vele, kezdetben csak 3 hörcsög volt. Mi is nagyon örültünk a kicsiknek... Aztán végül nyakunkon maradt.

Jelenleg 10 van, ebből 2 fiú, ők nyugiban vannak, a többi lány. Azok meg verekszenek, kaparnak, rágnak, felforgatják a lakhelyüket... Megbántam már nagyon, hogy szaporítottam őket. :S De az ő nagy szerencséjük, hogy nincs szívem kidobni őket, vagy elpusztítani. Így hát viselem a következményeket, na meg azt, hogy hónapok óta nem volt egy normálisan átaludt éjszakám...

2009. dec. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is épp most akarok majd örökbefogadni egyet, csak nem tudom honnan :(

Békéscsaba környékén nem lakik valaki?

Megunt höri érdekelne.

2009. dec. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Békéscsaba környéke nekem is jó lenne helyileg még. Szólok, ha találok valamit!
2009. dec. 10. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!