Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » S. O. S.! Daganatos a patkányom?

S. O. S.! Daganatos a patkányom?

Figyelt kérdés
1 éves múlt, fiú csuklyás patkány.Ma vettem észre rajta, hogy egy kb 0,9 centis csomó van a hasán. Jól látható, és a közepén van egy sötétes folt. Egy másik hímmel tartom együtt.Mostanában nagyon meghízott.Étvágya van, eleven is. Amit kap: tök,alma,répa,száraz táp. Ez mi lehet? Valami gyógykúra?? Állatorvoshoz vigyem???S.O.S.!!!!!!!!!!! A válaszokat előre is köszönöm!

2014. febr. 6. 15:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem egy állatorvos nem ártana. :) lehet, hogy nem daganat csak valami enyhébb dolog, de nem lehet baj abból, ha elviszed. Szurkolok, hogy ne az legyen. Bár még nem érte el a 2 éves kort.
2014. febr. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi! Többi választ is nagyon várom! S.O.S.!!!
2014. febr. 6. 15:56
 3/13 anonim ***** válasza:
36%

Nem tudom, mi a fenét vársz, nem látjuk a patkányodat és nem vagyunk állatorvosok. Vidd el és majd megmondja, mi van.

Ha meg nincs pénzed állatorvosra, ne tarts állatot.

2014. febr. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Ne aggódj!Először is vidd el állatorvoshoz ő pontosan megudja mondani mi a baja.De rengeteg más is lehet.Nem feltétlenül rosszindulatú.Esetleg nyirokcsomó is lehet.De mindenféleképpen vidd el dokihoz.
2014. febr. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hármas, miért kellett így letámadnod? Csak tanácsot kért, és "felajánlja" lehetőségként az állatorvost is.
2014. febr. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Bunkók kerüljenek!Nem szemétkedõ válaszokra van szükségem.
2014. febr. 6. 16:09
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi, de még várom a válaszokat.
2014. febr. 6. 16:10
 8/13 Platypus ***** válasza:
44%
Patkányoknál nagyon gyakoriak a daganatok. Az egyik vezető halálok. Jellemzően hatalmasra nőnek, ha nem szedik le hamar, láttam már teniszlabda méretű daganattal is patkányt. Az egyetlen gyógymód a műtét, ami viszont fene drága, és minél többet vársz, annál kevesebb esélye marad.
2014. febr. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Még válaszok???
2014. febr. 6. 16:42
 10/13 anonim ***** válasza:

Minél hamarabb vidd el dokihoz, nekem is volt daganatos patkányom, de későn vittem el, már nem lehetett segíteni rajta, majdnem nagyobb volt a dudor mint az állat, borzalmas, járni sem igazán tudott már, utálom is magam emiatt a mai napig. Ha hamarabb viszem dokihoz akkor túlélte volna...

Te magad nem tudsz vele semmit kezdeni, szóval doki!

2014. febr. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!