Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ha elutazunk a kis malacunkat...

Ha elutazunk a kis malacunkat tudjuk magunkkal vinni repulon esetleg? Pl boxban es fognam a kezemben?

Figyelt kérdés
Ti is magatokkal viszitek ha mentek legalabb ket napos kirandulasra?
2009. dec. 10. 10:31
 1/8 anonim ***** válasza:
17%

Te nem vagy normális :))

Ahhoz, hogy kivihesd az országból rengeteg papírt be kell szerezned, amik igazolják, hogy nem fertőz, stb. Szerintem nincs olyan állatorvos, aki ezt egy disznónak megcsinálná.

Remélem ez egy kamukérdés volt, mert ha valós akkor nálad nagy a baj...

2009. dec. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%

:D


Pont a h1n1 rémületben, akartok malacot utaztatni? :D És itt nem az a gond,h hogyan, hanem h engedik e egyáltalán. Ami szerintem teljes mértékben kizárt! De ezt a légitársaságtól kellene megkérdezni. Elég kínos, de sztem ezt csak ők tudják megválaszolni.

2009. dec. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%

Van egy ismerősöm, aki évekig szobamalacot tartott, de nem vitte magával sehová, hanem mindig vigyázott rá valaki. Egyáltalán nem vagy bolond!!

De lehet jobban jártok, ha ebben az influenza-őrült időben nem akarjátok szegényt sehová cipelni, orvosi vizsgálatoknak, esetleg karanténnak alávetni - két nap miatt.

Ha el is jutnátok a gépig (ami szerintem kizárt), a sok paranoiás ember még lemenekülne a fedélzetről, mert úristen malaaaac, mind meghalunk!!!!:D

2009. dec. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Viheted.

Kisállatútlevél, chip, a célországnek megfelelő oltások igazolása, ha szükséges karantén igazolás, titerigazolás....... De viheted.

2009. dec. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
24%
nem tengerimalacra gondolsz? :D
2009. dec. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Jaj, nyilván tengerimalacra gondolt, nem házisertésre...

Sajnos nem viheted csak úgy, ahogy már írták, vizsgálatok, oltások, engedélyek, stb. kellenek hozzá, amiknek elintézése hetekbe telik és sok pénzbe kerül.

2009. dec. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
igen arra gondoltam... pedig a kezeimbe nem ertem miert nem lehet:)))
2009. dec. 10. 12:39
 8/8 anonim ***** válasza:

Ezzel másnak is van gondja, nem egyszerű téma, beszélgessetek:

[link]

2009. dec. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!