Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A hörcsögöm influenzás?

A hörcsögöm influenzás?

Figyelt kérdés

Én pár napja elkaptam és nem tudtam róla, hogy elkaphatja. Minden este játszottam vele. De valószínű hogy elkapta. Sokkal nyugottabb, teljesen megváltozott. Mi a teendő? Mivel gyógyítsam meg? Tényleg elkapta? Nagyon féltem

Aggódó gazdi :'(



2014. febr. 19. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Azért, mert nyugodt?

lol

2014. febr. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Eddig teljesen más volt. És én is az voltam. Minden nap játszottam vele. Eddig soha sem viselkedett így. Én erre tippeltem.
2014. febr. 19. 20:29
 3/5 anonim válasza:

az előző válaszolónak ez rohadtul nem vicces! -.-"

Amugy szerintem adj neki vitaminos tápot legyen mindig vize!uborkát is sajt meg amiben van vitamin alma is.

ha nem lesz jobb vidd el állatorvoshoz szerintem, ne félj és mindig nézz rá legyen fény közelben legyen bent wc papír guriga újság papír, és legyen radiátor vagy konvektor közelben de ne olyan közel de a fűtés legyen fent szerintem és néz rá sokszor!

2014. febr. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Emberek ne legyetek már hülyék! :'D Az állatok nem kapják el az emberi betegségeket. :D Valószínűleg azért nyugodtabb, mert jobban kifárad, vagy jobban leköti magát. :P Te akkor szoktál nyugodt lenni, mikor elkapsz egy betegséget? :D Ne viccelj már. :P
2014. febr. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

2. köszönöm!

3. [link]

2014. febr. 22. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!