Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha tulajdonostól szeretnék...

Ha tulajdonostól szeretnék kocsit venni hitelre, az hogy működik?

Figyelt kérdés
el kell menni egy kereskedőhöz hogy elintézze a hitelt vagy hogy megy ez a dolog?
2011. ápr. 20. 09:31
 1/8 anonim ***** válasza:
magánszemélytől hitelre? Érdekes gondolat. Ebbe belemegy a magánszemély is? Ugyanis magánszemély nem nyújthat hitelszolgáltatást, csak ha a saját tulajdonú cége ezzel foglalkozik, de akkor sem a magánszemély adja a hitelt, hanem a cég. Ha részletre szeretnéd megvenni az autót, akkor az más, de az meg nem hitel és nem kell hozzá autókereskedés sem.
2011. ápr. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kereskedőhöz semmikép sem menjél. Igaz gyorsabb lenne de kicsit több lenne a törlesztő mert ott neki is kel jutalékot osztani. Menj egyből a cib-hez vagy erste vagy más bankhoz. Ott ís elintézik.
2011. ápr. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Cib lízing elintézi, ha elmentek ketten. Két ember majd elkísér még az okmányba is átíratni. Nem reklámozom, mert szemét törlesztő részletek vannak, de a másik megoldás tényleg a kereskedés, mint közvetítő, aki zsebre rakja a jutit utánad.
2011. ápr. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
09.44-es vagyok. Én magamnak intéztem el. Nem bonyolult. Én a CIB-nél intéztem
2011. ápr. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jah,elmész egy bankhoz,és ha hitelképes vagy,akkor a bank kifizeti helyetted a tulajnak,te meg a banknak nyomod utána a részletet.
2011. ápr. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ha kereskedőnél veszem akkor a jutalékot kell fizetnem mert az átírási költségeket állja, ha saját magam intézem akkor meg az átírásit kell kicsengetnem külön. úgyhogy nemtudom melyik lenne s jobb :D
2011. ápr. 20. 11:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerinted miért állja a kereskedő az átíratást? Ezen elgondolkoztál?? Mert akkora pluszt nyom rá ilyenkor a bank a hiteledre hogy a kereskedőnek simán belefér az átíratás. Csak egy példa: A megvásárolt autó ára 2.000.000,- forint. Ha veszel fel hitelt akkor kb 3.100.000,- kell majd visszafizetned a banknak. Mivel a bank nem szeretet szolgálat. És még ha a kereskedőn keresztűl megy ez akkor a 3.100.00,-ból lesz kb 3.500.000,- mert még hozzácsapják a kereskedő jutalékát. Ebből a kereskedője 400.000,- és ebből simán belefér egy 70.000,- es átíratás. És ha csak simán a bankhoz mész akkor nincs a 400.000,-, hanem csak simán az átíratás.
2011. ápr. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én csakis tulajtól vennék az biztos.
2011. ápr. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!