Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Megszabad-e kérdeznem a...

Megszabad-e kérdeznem a tulajdonostól, hogyha készpénzben fizetjük ki a lakás árát mennyit enged belőle?

Figyelt kérdés

Tegyük fel elmegyek megnézni egy lakást és nagyon megtetszik. Ott, rögtön megkérdezhetem a tulajdonostól, hogyha készpénzben fizetünk mennyiért adná oda? Vagy hogy érdemes csinálni?


[link]


A linkelt lakást szerintetek korrekt áron hirdetik? Mennyit adnátok érte?


2011. jan. 22. 09:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem már a 20 millió is gyanúsan olcsónak tűnik, amennyi jót felsorol róla.
2011. jan. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha alkudni akartok, akkor nem kell feltétlenül szóba hozni, hogy kp-ben fizetnétek.Alkudjatok úgy, ahogy a jó kufárok: jó, jó, amit elmond a lakásról, de ez + az nincs benne, oké, hogy ilyen + olyan a fűtés, de ti erre meg arra gondoltatok, meg kell vezetnetek, hogy ő maga is belássa, sokkal kevesebbet ér a lakás / ház, mint amennyiért adni akarja, és a végén kibökitek, hogy ez a ház ennyi és annyit ér.Ha azt látjátok, hogy nem enged belőle, akkor azt kell mondani, hogy ti még gondolkodtok az ajánlatán.Ha sürgős neki az eladás, akkor fog engedni, akár százezreket is, ha nem sürgős, nektek viszont igen, akkor egy nap múlva visszamentek és megveszitek.

Ha csak annyit mondotok, hogy kp-ben fogtok fizetni, nem fog meghatódni, egyszerűen nemet mond az alkudozáskor.

2011. jan. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 BlackSword ***** válasza:
79%
Hát szakmai szemmel nézve szerintem nem éri meg... Vannak benne rendesen hiányosságok... A fürdő berendezése jó, de ma már alap, hogy a wc külön legyen... Két szobát ír, de én csak egyet látok, és ha a nappalit át is rendetitek hálónak, akkor a másik szoba csak onnan közelíthető meg, ami okozhat esetleg kellemetlenségeket... Egyszobásnak pedig nagy...
2011. jan. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!