Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A kis degukat hány hetesen...

Lotti2001 kérdése:

A kis degukat hány hetesen lehet megfogni?

Figyelt kérdés

2014. febr. 22. 10:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem értek a degukhoz, de a legbiztosabb ha akkor nyúltok csak hozzájuk, amikor már kijárnak és látnak, és esznek. :)
2014. febr. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
oké köszi ! van 3 kicsi az egyik rendszeresen kijön pedig még csak tegnap hajnalban születtek! :) olyan kis drágaságok!
2014. febr. 22. 13:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez leginkább a mamájuktól függ, hogy mennyire szelíd. A deguknál szerencsére nincs ilyen, hogy az anyjuk ellöki őket az idegen szag miatt. (ami elvileg nem is idegen). Óvatosan kivehetők, két kézzel, mivel eleinte elég esetlenül mozognak, aztán meg nagyon fürgén. Irigyellek, mert nálunk már nincs szaporulat. hihetetlen élmény figyelni őket, ahogy felnőnek. 6 hetes korukra leválnak a mamiról és ugyanazt fogják enni, mint a nagyok és úgy is hajtják majd a kereket.
2014. febr. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is nagyon irigyellek, mivel egy jó idelye nálunk sem született picidegu. Nagyon sok élményem volt velük, remélem neked is sok lesz. :) Én már 1 nap után meg fogtam őket (persze óvatosan) és nem lett semmi bajuk.
2014. márc. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!