Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ha boltban veszek állatot,...

Ha boltban veszek állatot, vinnem kell dobozt?

Figyelt kérdés
Szeretnék vásárolni egy kisállatot, csak nem tudom hogy mennek a dolgok. Hogy mit vigyek amibe elhozom, vagy esetleg adnak valamit. És mit kell mondani az eladónak? Hogy pl szeretnék egy ilyen kishörcsögöt?

2014. febr. 22. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kell vinni egy dobozt, vagy valami hasonlót, bár lehet + pénzért adnak ott is olyat amibe el tudod vinni.Simán meg kell kérdezni pl. Meglehet venni azt a kis tengerimalacot? :)
2014. febr. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
A jobb kereskedésekben szoktak tartani előre kilyukasztott dobozokat. Nem kell vinni. Ha kisállatot szeretnél figyelmedbe ajánlom a mentőket, több kisállatnak is van már nonprofit egyesülete ahonnan tudsz örökbefogadni fiatal állatokat is. Több jó dolog is származik az örökbefogadásból pl. onnan fix hogy egészségeset kapsz.
2014. febr. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
és kb mennyi egy olyan doboz? vagy milyen dobozt vigyek egyaltalán?
2014. febr. 23. 13:36
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha ennyire ragaszkodsz hozzá, hogy te vidd, akkor cipősdobozt lyukasz ki sok helyen és tegyél bele forgácsot. A boltokban is ilyenben adják oda a kisállatokat, nem " gyárilag előre gyártott" dobozokban.
2014. febr. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy mennyi a doboz, amit adnak a boltban.?
2014. febr. 23. 15:21
 6/6 anonim ***** válasza:

szia,

Én amikor vettem hörcsögöt adtak hozzá dobozt, és amikor tengeri malacot akkor is...(ingyen adták a dobozokat, cipősdobozok egyszeri használatra) 13/L

2014. febr. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!