Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen nyusziketrecet ajánlaná...

Milyen nyusziketrecet ajánlanátok? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Kinti nyuszijaink vannak, és a mostani helyük fel lesz számolva, mert már elég ratyi. Új helyet szeretnék nekik, amit mi építenénk, és ehhez kérnék segítséget, terveket. Három részre vannak jelenleg osztva a nyuszik (2 fiú-2 fiú-1 lány). Olyan helyet szeretnék, ahol van kifutójuk, de van olyan rész is, ahova bemennek, rossz idő esetén. Mivel nincs állandóan itthon valaki, nem szeretném egész napra kiengedni őket, hátha kiugranak/kiásnak. Hogyan lenne érdemes kialakítani a helyet? Mekkora legyen a kinti, benti rész, belülre kell valami padló? Milyen magas legyen a kerítés, esetleg ajánlatos a tetejére valami rácsot tenni?

Bocsi, az lemaradt még, hogy nem törpenyulakról van szó, rendes, nagy testű házi nyuszik.

Előre is köszi a segítséget! :)



2014. febr. 23. 11:55
 1/2 anonim válasza:

szia

nem. vagyok nyuszi tulajdonos nem is volt még nyuszim,de sok helyn láttam már házilag épített kifutót.

nem tudom hogy mekkora helyet szeretnél,de mivel 5 nyuszirl van sszóezért szerintem egy kutyaól méretű fedett hely legyen benne hogy eső elől el tudjanak menekülni és rendesen elférjenek a fedetlen részt félig füves helyre tedd és tegyél egy csíkba a rács mellé téglákat vagy járólapot.

a ketrec magassága akkora legyen hogy ne tudjon kiugrani szerintem derékig érő magasság kéne(persze egy kamasznak érjen a derrekáig,ne egy rendes felnőttnek)

a tetejét pedig fedjétek be szúnyoghálóval azt csipeszekkel is hozzá tudjátok erősiteni vagy asztalterítő fogóval !:)

Remélem segítetttem:)

2014. febr. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi az ötletet! :)
2014. febr. 25. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!