Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » S. O. S! A Dzsungáriai törpehö...

S. O. S! A Dzsungáriai törpehörimnek daganata van?

Figyelt kérdés

2 hete vettük meg állatkereskedésből, most kb. 8 hetes. Mandarin színű, kicsit beszürkült most néhány napja. Ez még nem is baj. Amikor megvettük is volt neki jobb és bal oldalt is egy olyan akkora kis göb, vagy izom szerű dolog. Én azt mondanám, hogy csak túl izmos a kicsike, mert a két mellső lába felett van. Pont, mint az embernek. A válla a hörcsögnek, elég nagy, izmos. Mind két oldalon ugyan akkora. Amikor szemből nézem úgy néz ki, mint valami izom állat.:D

Ez ugye nem daganat, csak túl izmos?

A válla lehet az kb. és mind 2 oldalon ugyan olyan nagy. Csak kicsit furán néz ki ilyen izmokkal, remélem nem baj és nem daganat. Kérlek segítsetek!:(


2014. febr. 24. 06:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Az a pofazacskója... -.-
2014. febr. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Eddig is volt 2 hörim, egyiknek sem volt ekkora "pofazacskója". Kb akkora, mint a fejecskéje mind két oldalt, nem hinném hogy a pofazacskója lenne.:D
2014. febr. 24. 15:02
 3/4 anonim ***** válasza:

szia! nekem is vannak hörieim! (3) Szerintem is csak a pofijába pakolt el a hörid. És ha daganat lenne valszeg nem a nyakánál lenne!

Itt vannak képek és ezek is csak "pofisok":

[link]

[link]

[link]

[link]

2014. febr. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hmm.. talán igazatok lehet! Készítek róla este képet, ha fenn lesz és elküldöm. Pedig olyan jó volt azt hinni hogy egy igazi izmos állatkám van.:D
2014. febr. 24. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!