Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyire tér el egymástól a...

Mennyire tér el egymástól a tengerimalac és aa törpenyuszi?

Figyelt kérdés
Volt már tengerimalacom (van is) ,de idővel szeretnék egy törpenyuszit is.Arra lennék kívancsi mennyire különbözik a természetük?a nyuszi mennyire érzékeny?mit lehet neki adni?mindent meg rágna?ki bír egy 2 órás utat?vagy max.hány napra tudom egyedül hagyni?pl:nyaralásnál 5 napig otthon lehet hagyni?

2014. febr. 25. 09:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt már mindkettő,egy törpenyuszi sokkal érzékenyebb .Utazást kibír ,persze . Viszont otthon ne hagyd egyedül 5 napokra ! Valakire rá kell bízni addig ,hogy viselje gondját ./Majd később írok még .. most dolgom van .
2014. febr. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

oké

nyílván nem úgy gondoltam hogy senki nem megy el őt etetni,de nem fog tőle begolyózni?

köszi:)

2014. febr. 25. 10:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos érzékenyebbek..az utazást bírja, de szeretni nem fogja. Azt meg nem lehet tudni, hogy kibíná-e otthon egyedül. Van, amelyiket nem viseli meg, de ismerős nyuszija például teljesen bedepizett, amikor otthon hagyták és nem volt hajlandó enni.
2014. febr. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm
2014. febr. 26. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!