Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Elszökött az egerem! Mitcsinál...

Elszökött az egerem! Mitcsináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! xd

Van/volt egy egertem csak az a probléma, hogy elszökött a házban. Nagyon megszerettem és nemakarom hogy egérfogón végezzen (szüleim hoztak egy egérfogót hogy kirakják neki...-__-). Valahogy el akarom kapni csak nemtudom, hogy hogyan. Segítsetek pls! :c


2014. márc. 9. 14:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Akváriumból könnyen kiszökik, ha egyszer rájönnek, hogy kell, miénk is mindig megszökött (általában a tiszta forgácsba bújt bele, a magos zacskóba vagy beásta magát a muskátli közé és oda hordta be a forgácsot meg a cuccait, láttuk a maga után húzott forgács-földcsíkot). Utána kénytelenek voltunk ketrecet venni. Abból meg kibújt a réseken. Utána fedeles műanyag kisállattartó akármije volt, abból már ugye nem tudott kijönni. :D
2014. márc. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
ravasz kis egér:DD nemhiszem h ebből az aquáriumból kitud szökni (bár lehet XD sose lehet tudni). Huzogatós v milyen etejű xd
2014. márc. 10. 17:06
 13/16 anonim ***** válasza:
nekem a hörcsögöm tudta anno kinyitni a ketrecet, szabályosan kijárkált nagy aranyhörcsög szerencsétlen állat esett is meg mindig elbújt, aztán visszamászott, szerencsétlen 5 évig boldogított minket, a végén téglát raktunk a ketrechez hogy ne tudjon kijönni és akkor unta meg hogy kalandozzon :D (pedig óriási helye volt)
2014. márc. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
waow:D
2014. márc. 10. 21:48
 15/16 anonim ***** válasza:
Van olyan egércsapda ami nem öli meg az egeret csak raksz bele kaját az egér bemegy ,de kijönni már nemtud!! Nagyon hatékony egy próbát mégér
2014. márc. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Remélem nem kell semmi csapda az elkövetkező napokban se:D Mint ahogy már leírtam meglett szerencsére c:. Azért köszönöm a választ:D mindenkinek ment a zöld kéz.... (v mi XD)
2014. márc. 12. 21:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!