Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpenyuszinak mi baja lehet?

Törpenyuszinak mi baja lehet?

Figyelt kérdés

Nemrég vettük észre, hogy az oroszlánfejű törpenyuszink feje "félreáll", oldalra van döntve, az alsó szeme pedig hunyorít vagy teljesen csukva van, nem is tudom. Nem fordítja vissza rendes helyzetbe, végig így van.

Eszembe jutott, hogy esetleg megvakult vagy görcs lehet vagy valami, a másik nyuszinknak semmi baja, pedig hamarosan 7 évesek lesznek...

Segítsetek légyszi:(


2014. márc. 12. 16:58
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

ÁLLATORVOS MÉRT NEM LÁTTA MÉG?????

Mi lenne, ha nem tartanál állatokat? Nem akarlak még én is bántani, de lásd be, hogy nem vagy képes élőlényekről gondoskodni. Bírom az olyanokat akiknek telik netre,és véletlenszerűen rátalálnak erre az oldalra,sőt regisztrálnak is,na de hogy a telefonba beírnák az állatorvos telefonszámát,ahhoz már diploma,meg ész kellene.Kedves kérdező,ezt nyugodtan vedd magadra.

2014. márc. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Kedves válaszoló. Először is: Nem tudsz rólam semmit az égvilágon. Akár hiszed akár nem, nagyon is jól bánok az állatokkal (3 papagáj, köszönik szépen nagyon jól érzik magukat az egyik itt a vállamon és beszélget a többivel, és egy kutyánk is van aki szintén jól érzi magát, jelentem napozik). Aztán: a körülményekről sem tudsz semmit. Mert annak is megvan az oka, hogy nem látta őket állatorvos, mégpedig: egyrészt nagyon drága, másrészt én egy 14 éves gyerek vagyok, ezáltal nem rajtam múlik, ugyanis a szüleim úgy gondolják, hogy most már öregek szegény nyuszik és nem éri meg elvinni őket orvoshoz. Szeretik a nyulainkat, de nem annyira, mint például a kutyát, mert őt visszük orvoshoz ha baj van, mert sajnos már ő is idős). Mellesleg úgy gondolják, hogy most már 7 év után azért csak gondot okoznak és a felesleges káposztahéj eltüntetését leszámítva semmire sem jók.

Bírom az olyanokat, akik másokat oktatnak ki, miközben egyáltalán nem ismerik az illetőt és lehet, hogy ők sem jobbak nála. Képzeld, nem véletlenszerűen találtam erre az oldalra, évek óta használja az egész család, és a kérdést csak azért írtam ki, mert tisztában vagyok vele, hogy szinte valószínűtlen, hogy a szüleim engedik, hogy elvigyem állatorvoshoz a nyulakat, így gondoltam hátha megtalálja valaki olyan a kérdésemet, akinek a nyulával már esetleg történt ilyesmi, vagy netalán állatorvos…

A kérdésed („Mi lenne, ha nem tartanál állatokat?”) szerintem alaptalan, mivel ennyiből, amit a kérdésben és a magyarázat részben megfogalmaztam, talán senki számára nem derül ki, hogy képes-e az illető állatokról gondoskodni vagy sem.

Kedves válaszoló ezt vedd magadra!

2014. márc. 12. 17:42
 3/6 A kérdező kommentje:
Elnézést a szóismétlésekért.
2014. márc. 12. 17:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Csinálj kamilla teát (natúr, ne a filteres vackokból) és kend be vele amikor a tea már langyos.
2014. márc. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A ferde fejtartás alapján akár e.cuniculi is lehet,vidd sürgősen dokihoz!
2014. márc. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
38%

NEM vagy képes állatokról gondoskodni, mivel NEM VISZED ORVOSHOZ! Lehet középfülgyulladás, agyvérzés, bármi!!


Amúgy káposztát TILOS adni nekik!!!


Legyél szíves soha a büdös életbe ne tarts több állatot! NEM KÖTELEZŐ!!!!

2014. márc. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!