Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Aranyhörcsög Mikor kiveszem a...

Aranyhörcsög Mikor kiveszem a kezembe vagy csak szaladgál el kezd köpködni Akkor beteg vagy csak ön védelem tüsszög?

Figyelt kérdés
Mikor ki teszem a kezembe akkor mintha köpködni de nem tudom mert lehet tüsszög és nem tudom miaz most beteg vagy önvédelem??

2014. márc. 15. 08:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy megfázott. Vidd el dokihoz!
2014. márc. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tudod megkülönböztetni a tüsszögést mástól??

Ha hallanám én azonnal meg tudnám mondani hogy mit csinál.

És ha tüsszög akkor az normális, szoktak tüsszögni néha.


Viszont ha mindig, de tényleg mindig ad ki valami hangot amikor a kezedbe veszed akkor az biztos hogy nem tüsszögés!


Amúgy sejtem mi lehet az de nem biztos. Akkor is szoktak ki ilyenkor hangot adni amikor megijednek, félnek. Pl. hirtelen úgy fogod meg vagy olyan mozdulatot teszel amitől ő megijed és akkor adhat ki hasonló hangot mint amit irtál, nálunk legalábbis előfordul néha ilyenkor az egyik aranyhörcsögömnél.


Üdv.: 3 aranyhörcsög szerető gazdija

2014. márc. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
💜koszonom es akkor biztos igy mozdultam h megijedt de ma vagyi most nem csinalta :))koszonom es grata a 3 arihorihez
2014. márc. 16. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!