Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen eledelt adtok a dzsungá...

Milyen eledelt adtok a dzsungáriai törpehöriteknek?

Figyelt kérdés

[link]


Az én hörim ilyet kap és sose eszi meg belőle a felpuffasztott zöld meg fehér valamiket és elég sok mindent hagy még benne.

ti höritek is sok mindent hagy benne? Mivel etetitek?


És hogyan tudnám elérni hogy ne legyen annyira félős? azt megengedi hogy bent legyen a kezem meg szívesen mászkál bele és eszik belőle e ha ki akarom venni akkor egyből elszalad ha pedig a kezem alá akarom rakni akkor is elszalad:S de ha takarítom a helyét és csak a ketreces részben van akkor viszont megengedi hogy ki vegyem :D miért van ez? Köszönöm előre a segítségeiteket :D



2014. márc. 15. 09:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a panzival rémes tapasztalatom van :S - molyos volt rengetegszer ami ugye egészságtelen :S


én multifit tápot adok nekik, igazán szeretik :)


ez a kivételesdi szerintem egyébi hörcsög személyiségi jellemző, mivel nekem egyik csak akkor engedi, ha a hörcsöggömbe előbb bemászhat és úgy ki a kezembe, a másik pedig le se tettem a kezem, már mászik fel rá :D

2014. márc. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az enyém is mindig molyos :P én vestser lagát (vagy hogy a fenébe írják?! O.o) adok neki, az nem molyos, és több mindent megeszik belőle, mint a panziból.
2014. márc. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!