Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A hörcsögöm az alomtálcáját...

A hörcsögöm az alomtálcáját rágja (? )

Figyelt kérdés
Ilyen ferplast ketrece van és a kék alsó részének a peremét rágja. Már át is rágta, de csak egy milliméteres lyukat ejtett rajta. Mit csináljak, hogy ne rágja tovább? Nem tud majd kijönni?

2014. márc. 19. 15:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Tegyél a hörcsög alá forgácsot. Vegyél neki fogkoptatót, vagy inkább rágcsálórudat.
2014. márc. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vagy fogj egy faágat a kertből és tedd be neki. az én hörcsögeim magasról tojtak a boltban kapható fogkoptatókra, sose használták. A faágat rágcsálják, ha vastagabb, akár fel is mászik rá.
2014. márc. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
van benne forgács, száraz zsemle, fogkoptató is, de a höri kitartó... Próbáltam eltorlaszolni, de nem megy ez olyan könnyen, mert elhordja amit odarakok. Most úgy néz ki, hogy úgy beraktam egy fél kókuszdiót, hogy nem nagyon éri el. Remélem ez bejön.. :) Köszönöm a válaszokat!
2014. márc. 20. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!