Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » SOS! A 2hete vásárolt aranyhör...

SOS! A 2hete vásárolt aranyhörcsögöm fel-alá rohangál a ketrecében, mintha megkergült volna. Kicsit félelmetes látvány és még nem csinált ilyet. Mi baja lehet?

Figyelt kérdés

2014. márc. 20. 05:54
 1/6 anonim ***** válasza:
most komolyan, mi mást csinálhatna szerencsétlen ha mozgásvágya van... ha zavar, ne tarts állatot.
2014. márc. 20. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Az elozo valaszolonka igaza van!! Vagy en azt hallottam meg hogy mikor ezt csinaljak a halala elott csinalja ezt!! De nm biztos. :p
2014. márc. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mekkora helye van? Elég nagy neki? Van mókuskereke? Hányszor veszed ki naponta? Nem lehet, hogy azért ilyen, mert a kereskedésben genetikailag hibás állatok is vannak, amik kicsit kattantak?
2014. márc. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Elpusztult, de örülök, hogy jól szórakoztatok ahelyett, hogy használható dolgot kommentáljatok... Egyébként kedves harmadik hozzászóló, 2 emeletes, csőalagutas, futókerekes ketrece van/volt, úgyhogy a mozgással nem volt baj. Szerintem az lehetett a baj, hogy állatkereskedésből hoztam el és nem tudták, mikor születekk, hanem kb 2-3 hónapja (ami akár lehetett több is, csak ugye ott nem tudják követni) vagy épp beltenyészetből származott, vagy hasonlók... Sajnos most tanultam ebből, hogy inkább gazditól/tenyésztőtől kell kisállatot venni, nem egy kereskedésben...
2014. márc. 30. 21:56
 5/6 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen kereskedés sajnos,nálunk nagyon rendes kis kereskedés van,az a nő is rendes aki árulja a dolgokat és őtőle mindig tudom hogy nem több 5 hetesnél,mert ami ott nem kell el az ott marad.

De egyébként lehet a te hibád volt mert bárhol veszel ilyen állatot,azt vegyed ami kevésbé vad ugyan is az hamar megszokja a jelenlétedet is,mindig meg kell vizsgálni a hörcsögöt is és nézd a viselkedését is,ha minden normális akkor szabad megvenni!

De egyébként meg simán meg lehet tudni hány hetes ugyan is 3 hetesként nagyon picikék még,4 hetesként kicsit nőnek és 5 hónaposan már majdnem elérik a maximális nagyságukat,szóval minnél kisebbet kell mindig megvenni és no para.

2014. ápr. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Rohadjon meg a sok érzéketlen bunkó..

Sajnálattal olvasom, ami történt.. Amúgy ez a depresszió jele (is) lehet.

2014. ápr. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!