Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az aranyhörcsögöm egy hete...

Az aranyhörcsögöm egy hete alig mozdul ki a házából. Hajnalban szokott pár órát mókuskerekezni, de amúgy alszik, meg a házában mocorog. Lehet, hogy téli álmot alszik? Vagy beteg/ idős? (kb.2éves)

Figyelt kérdés
2013. nov. 21. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát szerintem idősödik már, a két év már kezd idősnek számítani. Ha kerekezik az még jó jel. Nappal alszanak általában, én is ha nem néznék be hozzájuk, nem kelnének fel egész nap, majd szürkületkor.
2013. nov. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem beteg.

Idős már, de hörik amúgy is napközben alszanak és este ébrednek fel majd pedig nekikezdenek játszani és reggel feküdnek le aludni.


Az idősebb hörik többet alszanak és kevesebbet játszanak.

Ha 2 éves a hörid akkor ő már idősnek számít.

Az én egyik aranyhörim is már idős, 2 év plusz 1 hónapos elmúlt. De még azért szokott játszani, csak nagyon keveset, szinte mindig alszik már ő.

Egészséges teljesen, csak már öregecske szegény.

2013. nov. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Tar Fruzsina válasza:

Nincs semmi baja.

A hörcsög éjszakai állat, ezért nem megy ki nappal, mert akkor alszik.

2013. dec. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!