Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Melyik a jobb? Hörcsög vagy...

Melyik a jobb? Hörcsög vagy tengerimalac?

Figyelt kérdés
Szeretnék örökbe fogadni egy pár hörit, de sehol se lehet kapni csak tengeri malacot meg nyulat és nem értem, hogy miért...valami baj van velük?...mert nekem marha cukinak tünnek...

2014. márc. 21. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
A macska.
2014. márc. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
39%
nekem volt tengerimalacom még kisebb koromban, és szerettem őket, csak annyi, hogy nagyobb helyet foglalnak, s szerintem a hörcsögök cukibbak :)
2014. márc. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Hörcsögöt nem tudom, de tengerimalacot már hivatalos egyesülettől is lehet örökbe fogadni. Személy szerint a tengerimalacot preferálom, de ez attól függ neked melyik tetszik jobban. Egészen más a két fajta, igényekre, szokásokra, életvitelre, méretre stb. Nézegesd meg neked melyik igényei kielégíthetőek, vagy írd össze te mit vársz el a házikedvenctől és rá fogsz jönni melyik passzol hozzád.
2014. márc. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2014. márc. 22. 08:55
 5/6 anonim ***** válasza:
80%
Én ezen a napon kaptam egy hörcsögöt és vad volt mikor el hoztuk és körülbelül egy óra múlva már kézbe lehetett venni és vígan szaladgált rajtam és írtó aranyosak és szuper cukik.Míg a tengerimalacok nagyon félősek, nehezebben szelídíthetők és fogékonyabbak a betegségekre plussz büdösebbek.Tehát én a hörcsögre szavaznék de igazából ezt neked kéne eldönteni.
2014. márc. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mindegyik büdös ha nem takarítod.Egy tengerimalac drágább,nagyobb hely kell nekik,de ha egyszer megszoknak,megszeretnek utána nagyon ragaszkodnak hozzád.Ráadásul egy hörcsög 1-2 évet él,a tengerimalac 7-8-at. A hörcsög sokkal olcsóbb,de azon kívűl hogy "cukik" semmit nem érnek..
2014. márc. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!