Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpehörcsög! A kefirt miben...

Czakó Csaba3 kérdése:

Törpehörcsög! A kefirt miben adjam oda nekik és a wc-papír gurigátol lesz-e valami baja ha megeszi?

Figyelt kérdés

2014. márc. 24. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Kefirt én kis tálban adtam nekik,esetleg valamilyen kupakban is adhatod..Wc papír gurigától az enyémeknek semmi bajuk nem lett.
2014. márc. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt törpehörim, de ez még új nekem, hogy kefírt is lehet nekik adni, mondjuk az enyém meg néha evett egy kis lekvárt, meg néha csináltam neki turmixot zöldségekből és gyümikből, szerintem befőttes kupakban adhatod nekik, ha nincsen kis etető tálad. A wp-től nem lesz semmi bajuk, viszont szeretnek benne bujkálni.
2014. márc. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszii!!
2014. márc. 24. 20:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Én tejfölt,joghurtot is szoktam adni neki,és üdítős,vagy ásványvizes palack kupakjába adom oda,annyi elég is neki amennyi belefér.
2014. márc. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az ujjadra kenve benyújthatod neki, és lenyalogatja. A WC papír gurigát imádják! De még jobb a kéztörlő guriga, mert az hosszabb. :) Ha szétrágja, abból csinál fészket magának a cafatokból.
2014. márc. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!