Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit tudtok a hipoallergén...

Mit tudtok a hipoallergén állatokról?

Figyelt kérdés
biztos hipoallergének? esetleg van valakinek tapasztalata? valaki, aki allergiás, tartott már hipoallergén állatot? az én kezem felhólyagosodik a kisállatoktól, úgyhogy biztosra kell mennem

2014. márc. 28. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha biztosra kell menned, akkor inkabb keruld oket is.

Hipoallergenben szemely szerint macskarol tudok, de ott is csak nyalra alargias esetben megoldas, ha magara a szorre vagy allergias, akkor az sem segit.

Allergiateszt amugy mit mondott?

2014. márc. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
allergia teszten kijött hogy kisemlős szőr, a több száz más dolog között:D azóta nem nyúltam állathoz és rendbe jött a bőröm. de azért mégis vágyom rá hogy valamilyen kisállatom legyen a jövőben. kutya vagy ilyesmi. ha gyerekeim lesznek, nem akarom tőlük megvonni ezt. jó lenne ha lenne valamilyen lehetőség
2014. márc. 28. 15:03
 3/4 A kérdező kommentje:
de volt hogy megnyalta egy kutya a kezem, és sebes is lett tőle, úgyhogy gondolom hogy a nyál a baj, az a fehérje, amire allergiásak az emberek
2014. márc. 28. 15:04
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha tobb szaz egyeb dolog kozott, akkor neked inkabb immunproblemaid vannak, de ez mas kerdes.

(A kis adagokban valo hozzaszoktatas segithet, ezt persze nem reklamozzak, mert a beteg jobban fizet, mint az egeszseges.)

Amit tehetsz szerintem, megbeszeled a tenyesztovel, hogy elmennel hozza, hogy kideruljon, reagalsz-e az allatra. Biztos vagyok benne, hogy megertene. Gyakran keresnek pont emiatt peldaul sziberiait.

2014. márc. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!