Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó minőségű hypoallergén táp...

Jó minőségű hypoallergén táp kölyöknek?

Figyelt kérdés
Egyedül a Purina Pro Plan Sensitive Dermát találtam, de az a dogfoodanalysis.com oldalon csak 2/6 értékelést kapott, tehát elég rossz minőségű. A kutyám valószínűleg allergiás valamire, és ennek kezeléséhez keresnék megfelelő tápot

2013. jan. 27. 01:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
térj át a természetes etetésre, nyers húsok, zöldségek gyümölcsök, és nem lesz allergiás. ne tömd mindenféle szeméttel, ami ráadásul még drága is.
2013. jan. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
24%

Purina Pro Plan Puppy Sensitive with salmon and rice

Errol a taprol nem tudom mit irnak a szakmai oldalak, nekunk anno a tenyeszto javasolta, aztan megegy masik tenyeszto is,aki allatorvos is, igy kiprobaltuk, nekunk nagyon jol bevalt. Mi csirkeallergia gyanu miatt kerestunk hypoallergen tapot.

2013. jan. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
36%

A legjobb : Hill's Prescription Diet D/D, kifejezetten az ételallergia okozta bőrproblémás és emésztőrendszeri elégtelenségekben szenvedő kutyák számára.

Tényleg a legjobb, nekünk már évek óta ezt eszi, csak nem a D/D-t, hanem az I/D változatot, mert neki állandóan bélgyulladásai voltak, de azóta semmi baja.

Állatorvos ajánlotta, ő úgy fogalmaz, hogy a Hill's és a többi táp közötti különbség, olyan mint az autoknál a

Mercedes és a Trabant...

Amit az első válaszoló írt, az pedig orbitális butaság, egy allergiás, nem megfelelően működő emésztőrendszerű kutyát átállítani házi kosztra, csak még jobban rontana az amúgy is elég rossz helyzeten...

2013. jan. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
47%

soha, de soha nem adnék a kutyának olyat, amit nem tudok miből állitanak elő. felnőtt emberek vagytok, és elhiszitek, hogy lazac, meg bárányhús van a tápokban!!!!! és még sorolhatnám, pulyka, strucc stb.

Sok allergiás, autoimmun betegségű kutya a következménye. De én csak tanácsoltam valamit, tőlem azzal eteti amivel akarja.

2013. jan. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Brit Care tápját ajánlom, bárányos-rizses, hipoallergén táp.

Vagy a BARF étrendet!

2013. jan. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
48%

Igen, elhisszük hogy az van a kajában amit ráírnak, ugyanis ez nem bemondásra megy, tudod? :)


Azt hiszem nekem is tápot kell váltanom, mert egy hete eszik Brit Premiumot a kutyám és vakarózni kezdett. Ha bebizonyosodik hogy nem bűzmirigy probléma, a Brit Care-t fogjuk kipróbálni.

2013. jan. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Maxitabi ***** válasza:

Hát-attól függ, mire allergiás..

Az összetételt nézd -de ha dogfoodanalysist olvasol,akkor talán a többit tudod.

Nem kell kimondottan hypoallergén táp,de ehhez ki kell találni, mire allergiás..

Ne legyen az első helyen gabona (max rizs)és kerüld a csirkét. Sajna egy csomó hypoallergén tápban csirkezsír és társai vannak.. Ajánlom a halas tápokat esetleg: pl

Orijen 6fish,red,Acana pacifica; Taste of the Wild -Pacific Stream;(ált minden életkorra ajánlják ezeket) Brit Care salmon &potato;Lupo sensitiv; Exclusion...(pl zooplus.hu de olcsó a zoofast.hu)

A dokik által favorizált hills,RC.. én nem ajánlanám, mert aranyáron vannak és nem olyan jók.

2013. jan. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Valószínűleg csirkeallergiás kutyával a Pro Plan sensitive-t próbáltuk,nagyon bevállt nálunk.Minden probléma megszűnt, miután átálltunk erre.

Most Brit Care-t kap, szintén nem jött elő eddig semmi probléma nála.

A Hill-ről is hallottam már jókat,de én nem venném,arany árban van,és annyira viszont nem tűnik jónak...

2013. jan. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

azért arra kiváncsi lennék,hogy ki az a csökevényes agyú, unatkozó senki,aki lepontozta a válaszom?

Tény, hogy drága a Hill's, de mi már kb 3-4 éve ezt vesszük, és előtte olyan hányási rohamjai voltak ( 8-9 hányás egymás után) amivel mindig az állatkórházba kerültünk, ahol 10000-es számlákat fizettünk ki a gyógykezelésekért, úgyhogy mihez képest drága?!


3-as, egy Hill's rajongó

2013. jan. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat!
2013. jan. 29. 23:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!