Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szisztok! A tengerimalacom...

Szisztok! A tengerimalacom meghalt, és nem tudom mitöl. Tudtok nekem segíteni?

Figyelt kérdés
Este fél tíz körül még élt és nem volt semmi baja. Reggel hétre pedig már merev volt, és elég sújos volt.

2014. márc. 28. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélj egy állatorvossal, az a legbiztosabb
2014. márc. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szegény mali :(

Sajnálom. Tényleg vidd el egy állatorvoshoz, vagy legalább hívd fel és kérdezd meg, hogy ilyenkor -utólag- mennyire tudja megmondani, hogy mi lehetett a baj.

2014. márc. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Boncoltatni lehet ilyenkor.

Vagy itt volt az ideje, vagy olyat evett, amit nem lett volna szabad. Mit kapott utoljára? Milyen étrenden élt? A társa jól van? Milyen volt az élőhelye?

2014. márc. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3 tengerimalacunk volt a másik kettő ugyanezt kapta(a mindennapi zoldseget, kajat).
2014. márc. 31. 21:44
 5/5 anonim válasza:

Lehet hogy már későn írok.... Bocs .


Sajnálom a tengerimalacot :( nekem is van egy és most készülök venni egy másikat de mindegy szóval nekem is meghalt az előző és a mamámnak van egy tanyája oda temettük el egy cipős dobozba.

2014. ápr. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!