Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Beagle 3 éves kutya kijönne...

Beagle 3 éves kutya kijönne egy pici nyuszival? A nyúl tud sebet ejteni a kutyán?

Figyelt kérdés

A kutyus nagyon játékos,a macskákat se bántja.

Nyuszit fogunk venni újra. Már a kutyus elött jóval volt egy.

Szerintetek ha a nyúl még nem nagy akkor van esély hogy megszokja a kutyát?

A nyúl tud sebet ejteni a kutyán?



2014. márc. 31. 22:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nehezen sztem.Ne felejtsd el,hogy a Beagle vadász kutya,a nyúl meg zsákmány állat ...Szted?
2014. márc. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
jól nevelt avval nem lenne problem:D de a nyuszi pl meg tudja karmolni a kutyust vagy megharapni?
2014. márc. 31. 22:36
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
az ösztönt nem lehet nevelni, a beagle ha egyszer szagot fog, nehéz eltéríteni róla
2014. márc. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
itt nem a nevelés a lényeg...
2014. márc. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Majd tudósitok hogy jött össze a "találkozó". Szerintem sikeres lesz,hiszen volt már hörcsög és macska is a közelében és csak játszottak.:)
2014. márc. 31. 22:52
 6/16 anonim ***** válasza:
Nézd akármilyen jól idómitott kutya,azt fogd fel,hogy az ösztön benne van. A beagle egy aktív kutya aki nagy játékos. Ha ő játszani akar a nyuszival nem is bántani a nyúl már azt támadásnak veszi. Szerintem ne attól félj hogy a nyúl támad( max ha fél és védekezik) de inkább a kutyától tarts mert az fogja majd megölni,azt sírhatsz majd utánna......
2014. ápr. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
attól nem nagyon félek...:)
2014. ápr. 1. 20:57
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
16 éve tartok beagleket, mindegyik képzett jól nevelt kutya, de nyulat nem hoznék haza, mert kinyírnák, vagy ha elzárom örjöngenének egész nap.
2014. ápr. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

gondolom még nagyon kis fiatalka vagy :)

tudod, a kutyákban benne van a vadászösztön, legyen szó akármilyen fajtáról, akár egy gondenről, bármelyik elkap egy kisebb testű állatot és élvezettel végez vele, mivel ez nekik "játék"

a szomszédban régen volt egy németjuhász (már elpusztult szegény, öreg volt), egy nap a gazdik hoztak haza 6 kiscsibét, megmentették őket, mert az előző tulaj egy kígyónak akarta adni őket

a pipiket heteken keresztül szeretgették, nevelgették, szép nagyra megnőttek, a kutyus sem bántotta őket kerítésen keresztül, béke volt

míg egy nap a kutya valahogy beszabadult a tyúkokhoz, az összeset lemészárolta, kettőt élve elásott...

nekem egy tacsi keverékem van, 10 éves lesz nyáron, 2 hónapos kora óta én nevelgetem, szeretgetem, egy végtelenül kedves, szeretni való, csupa kedvesség, viszont ha kisebb rágcsálót, madarat, macskát lát, egyből le akarja vadászni

eddig prédái: számtalan egér, 3 vakond, 2 galamb (az egyiket sikerült megmenteni)

abba már bele se merek gondolni, hogy egy nyúllal mit tenne...

szóval, hiába imádni való egy beagle (beaglem is volt, szóval ismerem a fajtát), akkor is csak egy vadászkutya, akit hajt az ösztön, ezt soha semmivel nem fogod belőle kinevelni

és tudod, most nem téged akarlak megvédeni, mert annyi eszed sincs, hogy az előttem válaszolókra hallgass, hanem azt a szerencsétlen nyulat sajnálom, ha hagyod, hogy a kutyád megölje

2014. ápr. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
ketrecen keresztül nehéz lesz.
2014. ápr. 2. 23:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!