Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A degum vizelete vöröses. Nem...

A degum vizelete vöröses. Nem nagyon aggódom mert szerintem a céklacsíkoktól van amit attam és nem vérszínű hanem inkább lilás. Lehet hogy beszínezte a vizeletüket a Cékla?

Figyelt kérdés
Azért sem aggódom mert egyiknek sincs baja boldogan futkároznak. Nem adok nekik most céklát és ha nem javul akkor orvos lesz belőle.

2014. ápr. 2. 16:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet, a kisgyerekekét is beszínezi, nem csak az állatokét, saját szememmel láttam.
2014. ápr. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam! köszöszöm a választ! :D persze azért figyelek rá ha nem múlik el! :)
2014. ápr. 2. 18:04
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémet is beszínezi.
2014. ápr. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A cékla és a pipacs is beszínezi. Ha már nem kap ilyesmit el kell múlnia a színnek is. Egyes eledelek színezőanyagában is van cékla.
2014. ápr. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!