Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ti ismeritek a Nyúlmentőket?...

Ti ismeritek a Nyúlmentőket? Mit gondoltok róluk?

Figyelt kérdés

Régóta szeretnék egy nyuszit, rengeteget tájékozódtam a témában és minden kérdésemre választ is kaptam, csak arra nem , hogy honnan érdemes nyuszit "szerezni". Kisállatkereskedés természetesen szóba sem jöhet (mikor hörim volt néhány éve már megjártam :/) így maradt a tenyésztő... és a Nyúlmentők. Nekem igazándiból szimpatikus amit csinálnak, és örülnék is neki, ha tudnák segíteni egy nyuszinak azzal, hogy örökbefogadom, csak vannak kétségeim.

Elsősorban tapasztalatok érdekelnek, olyanok írjanak, akiknek onnan van/volt nyuszijuk, vagy akik ismerik ezt az "alapítványt" (nem tudom, hogy pontosan mi... XD).

Előre is köszönöm.



#mentők #nyúl #nyúlmentők
2014. ápr. 5. 09:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Én ismerem a nyúlmentőket, egyszer majdnem segítettem is nekik elhozni 2 beteg nyuszit, de végül vállalta az ideiglenes gazdi. Szerintem tök jó, amit csinálnak, jó, hogy még vannak ilyen emberek..
2014. ápr. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Milyen kétségeid vannak? Olyan emberek, mint te. Önkéntesek, a szabadidejükben nyulakat mentenek. Orvoshoz viszik őket, rendbe teszik a rosszul tartottakat, ideiglenesnél pedig visszanyerik a bizalmukat az emberekbe.


Én is tagja vagyok, bár még sajnos nem voltam idegi gazdi.

2014. ápr. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!