Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen tápot adjak neki? Van...

Milyen tápot adjak neki? Van pár ami tetszik, esetleg ismeritek őket? Vélemények?

Figyelt kérdés

8 hetes wolfspitzről lenne szó, a legjobbat akarom neki adni. Nézegettem nagyon sokat, olvastam fórumokat, de nehéz választani, olyat szeretnék ami kifejezettem kölyök kutyának van, mert szerintem másra van szüksége mint egy felnőttnek:

-Canine Caviar Grain Free puppy dinner

-Simpsons Premium Puppy Sensitive lazac & burgonya

-GranataPet Liebling's Mahlzeit Junior szárnyas

-Applaws Puppy Small & Medium Breed csirke (túl drága szerintem)

-Lukullus is tetszik, de azt majd szerintem 1 éves kora fölött, mert abból nincs junior.

-N&D Grain Free Puppy Small & Medium Chicken & Pomegranate


Persze ha van még egyéb ötletetek szívesen fogadom.


2014. febr. 21. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha tápoznék a canine caviarra voksolnék. De én a kicsi 9 hetes kölyöknél is nyersel kezdek.
2014. febr. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Canine Caviar amit ismerek és tudom,hogy nagyon jó táp.Azzal biztos nem lőhetsz mellé.De a nyers etetés is jó.(Talán jobb is)
2014. febr. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Maxitabi ***** válasza:

Ha tápozni akarsz,akkor ajánlom még az orijen puppy-t a felsoroltakon kívül.

De ha megteheted,akkor olvass utána a BARF (nyers) etetésnek! Ha tudsz állandó,jó és friss húsforráshoz jutni,akkor szerintem megéri,viszont ügyelni kell a megfelelő arányokra.Ezért alaposan utána kell olvasni,de nem nagy ördöngösség!

2014. febr. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Nekem is Canine Caviar a legszimpatikusabb.
2014. febr. 22. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!