Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mekkora kárt okoz egy törpehör...

Mekkora kárt okoz egy törpehörcsögnek, ha másfél hétig nincs takarítva?

Figyelt kérdés
Holnap akartam hazamenni, egy hete nem láttam a picúrjaimat, erre egy b.uzi tanár 23.ára rakott csak vizsgát (MA rakta ki). Muszáj arra menni. Nem tudok hazamenni, mert akkor nem tudnék tanulni. De a hörijeim nem voltak egy hete takarítva, mire hazaérek másfél hete nem lesznek. Anyum nem tudom mennyire tudja megcsinálni. Mekkora gond nekik? Nagyon árt? Basszus, teljesen ki vagyok készülve.
2009. dec. 20. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan koncentrálj a vizsgádra, a höriknek a világon semmi bajuk nem lesz!

Nekem olyan is volt, hogy egy hónapig nem takarítottam ki őket...

Egy kalappal!

2009. dec. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne aggódj nem lesz semmi bajuk, csak élelmük legyen.

Egyszer pont úgy esett, hogy egy másik városban ragadtam, s pénz nélkül nem tudtam hazajutni. Kb. másfél hónapig nem voltak takarítva... :S De szüleim adtak nekik enni, meg tettek be egy kis friss forgácsot, és nem lett semmi bajuk. Ennek már három éve! Még élnek.

2009. dec. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Salx Narval ***** válasza:
Én havonta takarítok,igaz,hogy nagy a hely és macskaalom is van alatta.Ne aggódj nem lesz bajuk.
2009. dec. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szia én 3 hetente takarítom a hörieimet semmi különleges almuk nincs csak forgács és tépett papír
2009. dec. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!