Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalacomnak letört a...

Tengerimalacomnak letört a karma. Vérzett, betadinnal bekentük. Rendbe jön, vissza fog nőni a karma?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 12. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. ápr. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szoktad neki vagni? Nekunk nem engedi :((( pedig van kis csipesze is.
2014. ápr. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igazából karácsony óta még csak mos tudtam megfogni, de nem a karmát akartam levágni, hanem ráragadt a karmára a macskaalom és azt akartam leszedni.
2014. ápr. 13. 08:23
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem szabad csak macskaalmon tartani, artalmas nekik. Rakj ra forgacsot vagy fleece pledet. A karmat havonta vagni kell, ha tulno, eldeformalodhat a laba es egyebkent is fajdalmas neki, ha tul nagy. Valami nagy hiba van a nevelessel is, ha karacsony ota most tudtad csak megfogni. Olvass utana a tengerimalac tartasnak, mert eszerint a keves informacio szerint, amit leirtal, nem lehet szegenynek valami boldog elete.. Remelem, van tarsa, bar nem hiszem, mert sokkal baratsagosabbak es kevesbe felnek, ha ketten vannak, tehat szerintem egyedul van. Nezd meg a gemon.ro oldalt, mert nagy hianyossagok vannak itt, es ezt tenyleg joindulatbol mondom.
2014. ápr. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Van alatta forgács is, ezentúl vágni fogom a körmét.
2014. ápr. 13. 12:37
 6/7 evetke13 válasza:
Felfoghatatlan számomra, ha valaki vesz egy kis állatot (ami mint tudjuk nem játék) miért nem az az első dolga, hogy utána néz az "irodalmának", hogy hogyan kell tartani.Mit kíván meg az adott állat, stb.stb.Ez a szegény tengerimalac sem "jó dolgában" született, ha egy ilyen "simabőrűhöz" került!
2014. ápr. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Üdv.:

Simabörű

2014. ápr. 16. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!