Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » SOS mi baja lehet a nyuszinknak?

SOS mi baja lehet a nyuszinknak?

Figyelt kérdés
Ha valaki tudna rá valamit mondani, nagyon megköszönném: 9 hónapos nyuszink az este folyamán elkezdett kicsit gubbasztani, próbál lefeküdni, de sehogy sem kényelmes neki. Amikor arrébb mászik kicsit, pár csepp sűrűbb pisifoltot hagy maga után. Enni nem hajlandó (napközben evett szerencsére). Fecskendőből most próbálunk beleerőltetni kis vizet (10-20 ml-et sikerült eddig). Természetesen szombat éjjel sikerült ezt produkálnia, amikor messze vagyunk a nyulas dokinktól és nyitva tartás sincs :(( Mit tehetnénk, hogy jobban legyen? Lehet, hogy hólyagkő? Hogy a fenébe kerítsünk orvost hétvégén?? :((

2014. ápr. 12. 23:16
 1/10 anonim ***** válasza:
hol laksz?
2014. ápr. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Most éppen Dunaújvárosban vagyunk (kétlaki életet élünk, Pesten lakunk nagyrészt, de sokszor lejövünk Dunaújvárosba, természetesen a nyulas dokink Pesten van...).
2014. ápr. 12. 23:32
 3/10 anonim ***** válasza:

Gyorsan hívd fel a legközelebbi állatkórházat, ezt találtam:

[link]

Van sos ellátás, segíteni fognak, ha ilyen rosszul van a nyuszi, nem bírja ki hétfőig.

2014. ápr. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

[link] itt tudsz kérdezni, hátha van még valaki fent, aki tud dokit ajánlani!

Szorítok, hogy jobban legyen, nyuszicsííí megy :)

2 törpeterrorista boldog gazdija

2014. ápr. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, most elég szép mennyiséget sikerült beletölteni a vízből, kicsit botozott, aktívabb :) Folyamatosan figyeljük, de ha javul is, reggel mindenképpen beszélünk dokival!
2014. ápr. 13. 00:05
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerezzetek neki be Bio lapist ez probiotikum, mindig nagyon jól jön(otthon nem tudom, hogy hol tudtok venni, én e-bayről szerzem nekik be) Nekem 2 dobozzal van beraktározva :) Figyeljétek, kínálgassátok a kedvenceivel, ha holnapra nem javul, akkor mindenképp doki. És ha nem gond, írj majd, hogy mizu.

A 2 nyuszis

2014. ápr. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nekünk fibreplex van, az is hasonló? Bogyózni most bogyózott párat (igaz, kisebbet mint szokott, de ez előfordul, amikor sokáig visszatartja), a fél itatóját megitattuk vele, visszaengedtük a ketrecbe és várunk... Reggel mindenképpen beszélünk dokival (sajnos most nem vették fel :( ), és megírom mi volt!
2014. ápr. 13. 00:21
 8/10 anonim ***** válasza:
A fibreplex a másik kincs :) De nem árt a Bio lapis sem, nekem sokszor életet mentett már :) Rendben, remélem reggelre már jobban lesz, holnapra pedig kisördög lesz :)
2014. ápr. 13. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szia! Hajnalban sikerült pisilnie, így lefeküdtünk aludni. Reggel már hozta a régi formáját, sokat bogyózott, pisilt is többet, ugrándozott, szóval sokkal jobban volt :) Biztonság kedvéért felhívtuk a dokinkat reggel, ő azt mondta, hogy valószínűleg kis kő volt, aminek sikerült kiürülnie, de mivel jobban van, ezért majd csak holnap vigyem be, ránéz, de ha ma megint rosszabbodna az állapota, akkor azonnal szóljunk. Kicsit megnyugodtam, remélem holnapig már nem jön vissza, egyedül a tápból nem volt hajlandó enni, csak szénázott. Nagyon köszönöm a segítséget :)
2014. ápr. 13. 11:51
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagyon örülök hogy minden rendben! :)
2014. ápr. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!