Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyire szelídek a csincsillá...

Mennyire szelídek a csincsillák? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék egy törpenyulat...Régi vágyam! :) de most nem tudom hogy egy nyuszit vagy 2 csincsillát tartsak! Elbizonytalanodtam... azt szeretném kérdezni hogy mennyire szelídek a csincsillák? mert azt hallottam hogy harapnak, és nem lehet megszelídíteni őket-ezt mondjuk nem hiszem de akkor is olyan állatot szeretnék ami szelíd. pl.ott marad az ölemben és szaladgál a szobában...

természetes mindkét állat után utána néztem de nem tudok dönteni! a hálószobámban lenne a csinek zörgése nem zavarna :)


ti mit választanátok?



2014. ápr. 23. 13:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben elmennék több kisállat kiállításra, és beszéltnék tenyésztőkkel, fajta előadókkal, a helyszínen sok gazdival is megismerkedhetsz és tájékozódhatsz tőlük. Az, hogy itt ki mint választana, téged semmiben nem (szabad), hogy befolyásoljon. Azt válaszd, ami leginkább hozzád illik, amelyiket jobban szeretnéd, de mindenek előtt, amelyik faj igényeit leginkább ki tudod elégíteni.
2014. ápr. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem két csincsillám van és szelídek.Tudják ki adja az ételt,úgyhogy várnak nagyon:)Pedig öregen kaptam őket és a 3. gazdájuk vagyok.

De van a kettő között különbség,az egyik nagyon gazdi (én) centrikus a másik nem.A másik a kamaszlányomat helyezi előtérbe.

2014. máj. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!