Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hol tudnék hörcsög kereket...

Hol tudnék hörcsög kereket beszerezni?

Figyelt kérdés
A boltokban itthon nincs túl nagy választék, a legtöbb helyen csak rácsos van (ami meg ugye nem jó...) illetve mindenhol lehet kapni Ferplast keret, de az sem nyerte el a tetszésemet. A neten kutakodva találtam pár jót (pl. silent wheel). Olyan emberek válasza érdekelne akik külföldről tudnak beszerezni keret!

2014. ápr. 26. 09:19
 1/2 anonim ***** válasza:

nem értem teljesen a kérdést

de auchan-ba tudsz venni

2014. júl. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A problémám a választékkal van. Csak rácsos kereket lehet kapni a legtöbb boltban, amibe beleakadhat a lába, így az kilőve. A másik fajta amit itthon eddig láttam az Ferplast márkájú, műanyag, most is ilyet használok, de nem a legjobb minőségű. Olyan boltok kellenének, ahol több fajta kerék van vagy olyan netes boltot ahonnan nem túl drágán lehet rendelni :)
2014. júl. 8. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!