Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalac lehet vemhes...

Tengerimalac lehet vemhes csincsillától?

Figyelt kérdés

Lehet hülyeséget kérdezek bocsi!!! De nagyon rossz sejtésem van :@… .

Pár hete.. Az történt.. Hogy valahogy kinyitotta a ketrec tetejét a csincsilla…. Feltolta.. Elég érdekes.. 505 grammos állatba h van ennyi ero.. Es kiszokott… jövök haza meg voltam ijedve hogy hova lett.. Uhh mondom minden zárva nem értem egyszer csak hallottam hogy futkározik az ágyam alatt majdnem szívrohamot kaptam 5 órát volt kint el sem tusom képzelni mit csinálhatott.. Tengerimalacommal vannak egy helységbe ..neki nem rácsos a helye ..és észre vettwm h az ágyalol odament neki puszit adni uristen… mondtam neki mit csinalsz es elrohant.. Csincsillat lanynak vettem de láttam mar h vmi.. Kis rudacskat xddd tisztogat o.o ebbol feltetelezem h fiu jezusom es arra gondoltam mi van ha amig nem voltam itthon ezek ossze jottek… fuuu az nap nagxon kedves bujos volt a malacom… feltunoen.. O.i eltelt egy kis ido mar es nem engedi magat felvennn :(i se a hasahoz nem nyulhatok istenem el sem tudom kepzelni vahyis de mert ezen jar az eszem ossze jottek???? Vaaa most mi lesz ;( megfog halni a vemhes malacom?????? Holnap lemérem.. Nem :(((tudom mert am is falánk



2014. máj. 1. 00:20
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Most kerekebb és keményebb a pocakja :( nagyon féltem :((( ő a kedvencem… :( bocsi h ossze vissza irtam… nagyon ideges vagyok eloszor azt hittem hulyeseg.. Aztan h ezt csinalja a malacom meg h lemenyebb a hasa megint beparaztam.. :((
2014. máj. 1. 00:26
 2/23 anonim ***** válasza:
77%

kbszott idegesítő a sok :(( O.o :((( úristen -.-



Vidd orvoshoz.

2014. máj. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem most tenyésztettél ki egy új fajt a csinmalacot!
2014. máj. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
haha ez jó :DD
2014. máj. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Te vagy terhes...elvégre az ágyad alatt futkosott a kis rudacskájával :D
2014. máj. 1. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
84%
Lehet hogy tengericsilla születik majd,vagy medvediszbóember.
2014. máj. 1. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Wtf.. szuper, hogy ilyen jól szórakoztok!.. Az első válaszolónak küldöm: :) :( :/ :-* .. -.-""".
2014. máj. 1. 01:37
 8/23 A kérdező kommentje:
Sajnálattal közlöm h én 100%h nem vok terhes.. Igy a medvediszóember kilőve.. :O
2014. máj. 1. 01:43
 9/23 anonim ***** válasza:
33%
vmi kis takony lehetsz, hogy ennyire szmájlizol :D kis beképzelt pcsa kb
2014. máj. 1. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Na megszólalt a tapló paraszt :D am ne gondolkodj :-P
2014. máj. 1. 01:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!