Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit jelent ez a törpehörcsögök...

Mit jelent ez a törpehörcsögöknél?

Figyelt kérdés

Van egy fiú és egy lány törpehörcsögöm, jól megtűrték egymást semmi gond nem volt velük (nem testvérek).


Amikor a hím párosodni szeretne a nősténnyel elkezdi követni a nőstény farkát, ám most hirtelen a nőstény kicsit megverte a hímet ezért külön is raktam őket.


Mit jelent ez?



2014. máj. 5. 13:45
 1/3 anonim ***** válasza:
72%
Biztos fájt a feje és nem akart szexelni.
2014. máj. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem kellene szaporítani, ha még ehhez sem értesz. Azért nem tűri meg a hímet, mert magányos állatok. A tieid éjjel-nappal össze vannak zárva, a természetben viszont csak párzás idején keresik fel egymás társaságát. Tedd külön őket, mert az erősebb ki fogja nyírni a gyengébbet. Plusz jótanács: ne is tedd őket össze soha többé, mert nem társas állatok. Akár rokonok, akár nem, nem tűrik meg egymást egy területen. Kíváncsi vagyok, mekkora helyük van...
2014. máj. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A hím szagolgatása érthető emiatt ne is aggódj.A nőstény lehet nem ált készen a párzásra.Márpedig ezt ne eröltesd mert akkor összeverekednek és az egyik elpusztul.Ahogy az előttem író is mondta nem társas lények szóval ha engem kérdezel ez egy kicsit sem meglepő.Ha ezt nem tudod jobb ha utána olvasol valahol mielőtt legközelebb szaporítani akarsz!
2014. máj. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!